Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a tetőt a...

Hogyan védjem meg a tetőt a szél vihartól?

Figyelt kérdés

Vasárnaptól iszonyat nagy szél ,eső lesz a térségünkben, a tetőm alig bírja a cserepek már nem fogják kibírni. Kértem árajánlatot és 500 ezer lenne csak rendbe tenni , nekem még a városból elmenni is alig van pénzem ha ügyi vagyok marad hó végén 1500 forintom. ( internet az 2000 és szinte csak az a "szórakozásom" ) ezt csak azért írtam le, hogy lássátok egy csóró ember szeretné megvédeni a fedelet a feje fölül szóval a rendbetétel kivitelezhetetlen, hitelt meg nem veszek fel (nem is adnak ) mert bizonytalan a munkám, 10 éve fél éves szerződéseket kapok.


Egy ötletem van, csak nem tudom honnét szerezzek olyan fóliát amit a kár után a tetőre tesznek.


Mit javasoltok nekem ilyesfajta védelemre?


2017. aug. 4. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetésed?
2017. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
90 ezer, de ezért nem tudok félre tenni mert múlt hónapban fizettem ki az utolsó gáz részletet most pedig a novemberi gázra kell félretennem... hogy mondják? XD
2017. aug. 4. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Válts munkát ha teheted . Pláne ha senkid nincs. Elmész egy céghez ami biztosít ingyen szállót . 150 et meg lehet keresni. 50 -ből elvagy. Öt hónsp alatt összejön a tetőre való
2017. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
88 éves nagy-nagy nénémet ápolom, neki sajna van tiltása (mert aláírattak valami hitelt vele) 50% és még a gyógyszerei meg pelenka stb. marad 1500ft hó végén.
2017. aug. 4. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy ötlet. Fólia. És utána? Az marad örökre? Mi a baja a tetőnek? A lécek korhadtak vagy a cserepek töröttek? Bontott cseréppel kalákában haverokkal rendbetétel. Ingyen megoldás NINCS!
2017. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csodák nincsenek. Filléres megoldás sincs. A fólia is csak átmeneti, az is csak a BEÁZÁS ELLEN, ha már lyukas a tető. Vihar ellen nem megoldás, elsőként fogja letépni az erős szél.

Kérj segítséget az önkormányzattól! Jobb ötletem nincs.

2017. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!