Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Isotex hangszigetelessel...

Isotex hangszigetelessel kapcsolatban van e valakinek tapasztalata? Engem a szomszedbol jovo tisztan ertheto leghangok, csecsemosiras zavar.

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lebegtetett gipszkarton /2-3 réteg/ előtétfal 10cm kemény kőzetgyapottal megoldja.

A titok az, hogy szivacsot kell tenni a csomópontokhoz.

Eddig még 1 azaz 1 építkezésen láttam, de ez lenne a szakszerű

2017. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az a baj, hogy 10 centi kozetgyapot+2-3 reteg gipszkarton elvasz vagy 13-15 centit a szobabol, az pedig mar jelentos. Illetve ugy tudom, hogy 10 centi kozetgyaot olyan 10 decibelt tudhat. Elvileg isotexék is 10-12 decibel javulast irnak egy 2,5 centis alatetpanel, membran, panel szendvics szerkezetre. Csak kivancsi lennek hogy vkibek epitettek e mar be es hatasos volt e?
2017. máj. 25. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen fölöleges idő és pénzpazarlás.Az aljzat és a födém ugyanúgy viszik a hangot.30-40cm rétegvastagság alatt(bármiből)semmi értelme.Panelbe anno én ezt végigjáttszottam sajnos..
2017. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én hosszas hezitálás után rászántam magam egy Isotex beruházásra.

Nos.

Szépnek szép.

Drágának drága.

És kb. 0%-ban tompította a szomszédból jövő zajokat :(

Hőszigetelőképességét sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.

2020. ápr. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!