Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tv,...

Miért van az, hogy a tv, internet szolgáltatók felosztják területenként a szolgáltatásuk helyét. Így, az embereknek nincs lehetőségük választani szolgáltatók között. Ez így szerintetek miért jó?

Figyelt kérdés
Bizonyos város részekben csak egy szolgáltató van, mert a másik szolgáltatónak nagyon rossz a minősége, ezért nem is választható, mert őskori a technológiája és nincs kiépítve ezen a területen). Ezért azt a szolgáltatót lehet választani, amit mindenki használ itt. Viszont az utóbbi időben egyre komolyabbak a gondok vele. Mi a véleményetek erről?

#internet #szolgáltató #választási lehetőség hiánya
2017. aug. 8. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kábeles szolgáltatóknál ez így van. Maximálisan figyelembe veszik a befektetés megtérülését.

A kiút a műholdas vétel, vagy a MindigTV felszerelése.

2017. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nagyon jól jártam a UPC vs. Telekom konkurenciával.

Fejér megyében élek, már itt is terjeszkedik a Telekom.

régóta 5 éve UPC internet előfizető voltam, megkerestek telefonon egy visszautasíthatatlan ajánlattal.

120 csatornás digitális visszapörgethető adás 2 beltéri egységgel, 500 megabit le, 25 megabit fel, sávszélességű net, és vezetékes telefon havi 6700 forintért.

nálunk egyébként van DIGI, Telekom, meg UPC is sz utcán lévő oszlopokon.

előtte a 120megabites UPC netért 4800ft-ot, a UPC direct+ műholdas tv-ért (a UPC direct egyébként egy teljesen külön szolgáltató) 5100ft-ot fizettem.

lemondtam a műholdas tv-t és most ezerszer jobb minőségű csatornákat nézek elképesztően gyors internettel, fele annyiért mint előtte.

2017. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, akkor te valami oltári klassz helyen laksz, nálunk ilyen csak a mesébe van, hogy ennyi szolgáltató van egy területen.

Nálunk 2 van, egyik sok problémás, és drága,másik rossz alapból és lassú és majdnem olyan drága, mint a másik. Szóval no comment....

2017. aug. 8. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Első, köszi a tippet utána járok.

Amúgy ment mindkettőtöknek a zöld kéz.

2017. aug. 8. 20:22
 5/5 anonim válasza:
A jövő az optikai kábel. A Flip nagyon jó csomag 4.000 Ft-ért.
2017. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!