Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legkorrekt...

Melyik a legjobb és legkorrektebb TV - internet -Telefonszolgáltató társaság?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ebbe az országba ilyen még nincs
2017. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam,csak 1 et veszek igénybe,de gondolom mások is így vannak ezzel .Így ezt kevesen tesztelik,gondolom .

Aztán mindenki a sajátját "dicséri",mint az autóknál .

2017. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Helytől függő a minőség. Inkorrektségben nálam a telekom viszi a prímet.
2017. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az UPC már vagy 10 éve stabil minőségben szolgáltat.

A telekomról én is csak rosszat hallok.

2017. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az UPC-nél szerintem oktatási anyag a beszélgetésem az ügyfélszolgálattal, azóta Digi. Velük semmi gondom.
2017. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk UPC a szolgáltató, hááát, ők sem egy leányálom...

De szerintem a többivel ugyanennyi gond lehet.

2017. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
UPC-t fél évig bírtam, többször nem volt netem, mint amikor volt. 1 éve digis vagyok, ez most elég fix. 1 év alatt egyszer sem ment el a net.
2017. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja a kolléga, teljesen helyfüggő. Pesti ismerőmnek egész más volt a tapasztalata, mint nekem.


Nekem a UPC-vel se volt sok gondom, csak valamivel volt gyakoribb a szolgáltatáskimaradás, mint most a Digivel.

Mikor lemondtam a UPC-t, a helyi ügyintéző még akkor is fantasztikusan kedves és segítőkész volt.

Az ár miatt mondtam le egyébként.

Na, ez egy külön történet.


Felhívott egy UPC-ügynök, hogy váltsak magasabb szolgáltatásra, ami drágább ugyan, de milyen jó lesz nekem. Mondom, a mostani nekem éppen megfelel, nem váltok.

Akkor meg felemelik a mostani szolgáltatásom árát. (Már vagy 6 éve nem emelték.)

Ezen még alkudoztunk egy darabig, de mindenképpen felemelik.

Elmentem a Digihez, az ügyintézők - a lerobbant irodában -, mint azóta is, kicsit flegmák voltak, de tájékoztattak, hogy náluk a magasabb szintű szolgáltatás negyedével olcsóbb, mint a mostani UPC-s.

Oké, telefonon UPC lemond, Digi aláír.

Két nap múlva telefonált valaki a UPC-től, hogy ne mondjam le mégse, nem lesz emelés, sőt még olcsóbb is lesz pár százassal. Köszi, nem érdekel. Akkor a mostani árért adnak kicsivel magasabb szintű szolgáltatást. Köszi, ez se érdekel.

Újabb két nap múlva megint hívott.

Végül már a Digivel kb. azonos magasabb szolgáltatást kínálta 200 Ft-tal olcsóbban, mint a Digi, de náluk csak 1 tévére lett volna teljes szoltáltatás (box segítségével), a Diginél meg ilyen box nem kellett, ezért nem fogadtam el.

Vagyis, először az alacsony szolgáltatás árát is fel akarták emelni, aztán innen alkudoztak.

Mondom, ezek olyanok, mint a cigány házalók, megpróbálják becsapni, akit lehet, ezekkel nem üzletek.

Nem is bántam meg, a Digivel teljesen elégedett vagyok, már vagy 3 éve.

2017. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én, az Invitellel jártam pórul: lusták, hanyagok, nemtörődömök, és drágák is voltak.

Most a Telekomnál vagyok: különösebben rosszat nem mondhatok Róluk.

2017. júl. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aaron160117 válasza:

Szerintem itt pont fordítva van, mint az autónál. Pont mindenki azt szidja, amelyik szolgáltatónál van! :)

Én pl az UPC-t :)

2017. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!