Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik kukába megy a papírhull...

Melyik kukába megy a papírhulladék?

Figyelt kérdés
ugye itthon van 2 szelektív kuka, a barna fedelű amibe a bio hulladék megy és a sárga fedelű amibe az újrahasznosítható, vagyis az van ráírva hogy REC, ami gondolom hogy az újrahasznosítás rövidítése. Anyám azt mondja hogy a papír a barna fedelűbe megy, mert hogy az lebomló szerves anyag, szerintem meg a sárgába mert hogy a papírt újrahasznosítják
2017. aug. 11. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A papíros kuka kék, a sárga műanyagnak és fémnek való. A barnát nem ismerem testközelből, de szerintem abba csak zöldhulladékot szabad dobni, papírt nem, hiába lebomló (mert a nyomdafestéknek semmi keresnivalója a komposztban).
2017. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abba rakd amelyikre rá van írva,papir .Ha nincs vessen a hulladék gyűjtő magára,ha lusta volt ráírni .
2017. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Barnába a zöldhulladékot meg ilyesmit.
2017. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sárga kukán rajta van, hogy papír, műanyag stb. A másikba a komposztálható kerül. A papír nem kompsztálható.
2017. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem az utcákra kihelyezett kukákra gondoltam hanem arra ami a mi tulajdonunkat képezi, egy barna és egy sárgafedeles kuka, a barnára, csak annyi van ráírva hogy BIO, a sárgára, meg hogy REC
2017. aug. 12. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A Sárgába
2017. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!