Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Romaniana szeretnenk koltozni...

Romaniana szeretnenk koltozni melyik varos a legelhetobb?

Figyelt kérdés
Beszeljuk a nyelvet elsosorban a nagyvarosokban gondolkodunk Bukarest,Craiova,Kolozsvar,Temesvar,Arad, Jaszvasar,Nagybanya,Marosvasarhely, Konstanca es Ploiesti. Munka,kozbiztonsag szempontjabol melyik a legjobb?

2017. aug. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Temesvár!
2017. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Munka??

Hát azt neked kell megnézni hogy amit tudsz, ott van e olyan munkahely. Sőt ezt érdemes előre le tisztázni és úgy keresni lakhatást.

2017. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Temesvár, Kolozsvár

Illetve Sepsiszentgyörgy is jó, de csak ha van autó.

2017. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb a magyar lakta nagyvarosok:) Pedig azthallottam Bukaresten jo a helyzet
2017. aug. 15. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Jójó, de tele van román cigánnyal... + én Magyarként nem fogok neked román települést ajánlgatni...
2017. aug. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem értem hogy mért szeretnél ide jönni, én székelyként élek itt... 2 színmagyar megyét mondok, Kovásznát és Hargitát, de megsúgom, nincs munkahely és a bérek a béka fene alatt vannak. Ha pénzt szeretnél látni menj Bukarestbe (egy vidéki óvónő éhenhalna ha a béréből kellene lakást bérelnie ott, egy diplomás! egyetemet végzett! óvónő- mondom ezt magamból kiindulva)
2017. aug. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Brassó
2017. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sepsiszentgyörgy mellett élek egy kis faluban, valóban nincs munkahely és kicsik a bérek, ellenben munka az rengeteg van...

A családunknak se földje se semmije, csak egy kis házunk volt, gyári munkával összespóroltam egy kis traktorra 10 éve, azóta nem volt egy munkahelyem sem, de a munkából ki sem látok, építettem magamnak egy házat, vettem 3ha legelőt valamint 7et bérelek, idén lett meg az 50.tehenem, európai unios támogatásokat is kapok, sosem értem meg ezt a "munkahely mániát"...

2017. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Am igen, Brassó mostanában nagyon szép és bukarestet leszámítva talán ott a legjobbak a bérek.
2017. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!