Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok, hogy az Ikea...

Tapasztaltátok, hogy az Ikea blokk magától megkopott? Vettem egy 25 év garis matracot, szépen elraktam a blokkot kb év év utan mikor előszeszedtem annyira magkopott, hogy alig kivehető rajta valami Pedig csak adoszijéba állt.

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak az Ikeás kopik, én pl. Media Markosnál tapasztaltam ilyet. Nem tudom, hogy ez vajon tudatosan lett-e ilyen, mert találtam már jo pár 5-10 éves élelmiszerboltos blokkot is, azoknak persze semmi baja.
2017. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kopik, hanem fakul!

Ajánlott minél előbb másolatot csinálni róla, de nem hőpapiros nyomtatóval!

2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én decemberben tettem el egy ilyen hőpapíros blokkot, már majdnem teljesen fehér. Fénymásolat, gyorsan!
2017. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam 1 év után vettem észre ,hogy megkopott ,akkor már alig kivehető volt Fénymásoltattam bent az ikeába, de azon még annyi sem látszik mint a blokkon .Ennyit a 25 év garanciáról 😡
2017. aug. 22. 23:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Még MOST ameddig kivehető rajta minden, menj be az Ikeába és kérj egy hivatalos (pecsét, aláírás) számlamásolatot.

Kötelesek adni!

2017. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt az Ikea honlapján találtam .


Visszahozhatom a korábban megvásárolt árut?

Az IKEA minden itt vásárolt termékére 3 hónap visszavásárlási garanciát ad. Visszahozatalnál kérjük az EREDETI blokkot vagy az ÁFÁ-s számlát. (Másolatot sajnos NEM áll módunkban elfogadni!) Az árut becseréljük, vagy visszafizetjük az árát. Csak sértetlen árut veszünk vissza, eredeti csomagolással. Rád csak a szállítási költség hárul.

De: a fentiek nem vonatkoznak a következőkre: levágott méteráru, kibontott matrac, zöld növény, sérülten/csökkentett áron vásárolt termék, valamint az áruház elhagyása után sérült áru.

2017. aug. 23. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság a jövőre nézve?

Minden garanciális termék mellé kérjünk ÁFÁ-s számlát, amit a vevőszolgálatokon állítanak ki, tollal és kézzel írva, vagy kinyomtatnak, de nem láthatatlanná váló tintával.

2017. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Soha egy blokkon sem vettem észre ,hogy magától doszijéban kifakul még a kajás blokk is tartósabb .Tuti nem véletlen .
2017. aug. 23. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok neked tanácsolni, hogy ameddig látszik, addig írd a blokk hátuljára, vagy mellé egy kis cetlire a blokk SZÁMÁT, DÁTUMÁT és ÖSSZEGÉT.

Ha garanciális problémád adódna, vidd ezt a láthatatlan blokkot és ragaszkodj hozzá, hogy keressék meg a saját, eredeti pénztárbizonylatukat ami viszont nyilván látható és annak alapján ismerjék el a vásárlást.(Kereskedelemben dolgoztam)

Persze ez 24 év múlva már nem járható út, de 2-3-5 év múlva még igen.

25 év múlva, ha jó, ha nem jó, már úgysem ezen a matracon fogsz aludni, mert a fene sem rendezkedik be egy bútorral negyed évszázadra, hiszen változik a dizájn.

2017. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hitted, hogy 25, de akár 10 év múlva reklamálhatsz egy kereskedelmi cégnél? :D
2017. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!