Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen munkát tudnék igy...

Milyen munkát tudnék igy végezni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szklerozis multiplexem van. Elég rosszul viselem. Most lett vége a giminek szóval nem tudom hogyan tovább. Gondoltam titkárnőire de ezen kívül mas nem jut eszembe. Olyan kene ami nem megerőltető.

Köszönöm a segítséget.



2017. aug. 30. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi,ami irodai munka.Esetleg tanulj még valamit...könyvelő,titkánő,pályázatíró-barátnőm is sm- es ,ő ilyemit csinál kormánytisztviselőként igaz,egyetemet végzett- de akár telefonos ügyfélszolgálat...stb...
2017. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz amúgy rá valamit?
2017. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvekkel hogy állsz? (forditás?)
2017. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rebif injekciót kapok kétnaponta amitől másnap alig birok felkelni.. elvileg egy par hónap Es elmúlik. Koszi a válaszokat meg az ötleteket!:)
2017. aug. 30. 13:01
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia. Barmibe vagj bele! Engem 18 evesen diagnosztizaltak...elegge depis lettem tole igy kimaradt 1-2 ev a gimi utan, de most egyetemista vagyok. Uton az eredi almom fele. Egyszer elunk, ne hagyd hogy ez a szar tonkretegyen! :)

22/L

2017. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! En jövőre jelentkezek idén nekem is kimarad..
2017. okt. 4. 09:28
 7/8 anonim válasza:
100%
Probald magadra forditani azt az 1 evet. Mozogj.kirandulj stb :)
2017. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Amíg a kezed használható valóban jól lehet számítógépet használnod. Évtizedek múlva remélhetőleg nem romlik a kezed (mindenkinél más-más romlik).

Évtizedek múlva pedig remélhetőleg meggyógyítanak a betegségből.

Ha tudsz autót vezetni megpróbálhatnál születésnapi bulikat szervezni, nekünk bejött.

2017. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!