Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám gyorsan megnöves...

Reenike kérdése:

Hogyan tudnám gyorsan megnöveszteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Sajnos meg juniusban le kellett vagni mert egy akkora csomo kelletkezett a hajamba hogy senki se tudta kifesulni.Igy le kellett vagni csak az a baj hogy igy teljesen el ment a formaja es tul rovidnek erzem most igaz vallig er se nagyon rosszul erzem magam miatta van. Kerlek irjatok jo praktikakat erre:) Elore is koszonon a választ
2017. szept. 3. 22:48
 1/7 anonim válasza:
Anyam nekem kiskoromban mindig fonta a hajam, es nagyon megnott, de azt nem tudom, hogy az miatt-e:D
2017. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo kerdes hogy attol e de koszi a valaszod! :)
2017. szept. 3. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha erre tudnák a megoldást, akkor nem mászkálna ennyi műhajú pitsa az utcákon.

Valamiből a szegény indiai nőknek is meg kell élniük...

2017. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A haj a bevitt tápanyagból táplálkozik, így az egészséges táplálkozás az egyetlen mód.
2017. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ugyan helyes étrenddel, vagy hajat tápláló hajpakolásokkal, vagy a fejbőrben vérbőséget okozó testgyakorlatokkal (vagy fejbőrmasszázzsal) lehetőleg mindent megadni a hajhagymáknak - de tudomásul kell venni, hogy a hajadat nem te növeszted, hanem magától nő. Akaratodtól teljesen függetlenül. És olyan ütemben nő, amilyen ütemben ő akar, és nem úgy ahogy te szeretnéd!
2017. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet befolyasolni koszonom a segitseget :)
2017. szept. 5. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kovaföld kapszula, a DM-es, jó volt,amikor szedtem gyorsabban nőtt a hajam és a körmöm is.


Állítólag jó a ricinus olaj is, pakolásként, de nekem az túl macerás, csak egyszer kentem fel. Így az nem tudom, mennyire hatásos.

2017. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!