Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik időjárás előrejelző...

Melyik időjárás előrejelző oldalt szoktad figyelemmel kisérni a neten? (Pl. Köpönyeg, időkép, met. Stb)

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla?
2017. szept. 13. 06:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
időkép
2017. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
www.Wetter online.de/ewtter Minden településre pontos előrejelzést ad, és akár óránként is frissül,.
2017. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előrejelzést az időképen nézem, azt ott jobbnak találom, a radarképet viszont a köpönyegen. Hosszabb időszakot mutat, amiből jobban tudok következtetni, meg nincs az a feleslegesen csilli-villi ámde pontatlan radarvideó.
2017. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a hivatalosat (met.hu), ott a legpontosabb az előrejelzés. A radart én is megnézem a Köpönyegen, de ott mindig túlzottan szélsőséges az előrejelzés. Az időképet nem szeretem, szép színes meg minden, de olyan meseszerű.
2017. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az időképet nézem, mert ott konkrét mérőállomások adatait is meg tudom nézni, amit a felhasználók üzemeltetnek. Az OMME (méhészek) nagyon sok mérőállomásának adatai elérhetőek.
2017. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Köpönyeget
2017. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

előrejelzés: Időkép (ez a legpontosabb sok év tapasztalata alapján), valamint még mellé a BASF (régebben ez volt a legjobb, de feltehetőleg szolgáltatót váltottak, bár még mindig tűrhetőek)

radar: OMSZ

infra műhold: Sat24

2017. szept. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A met.hu radarképet és az ECMWF térképes előrejelzést. Általában bejön amit jósolnak.
2017. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyiket se.

Régen a Köpönyeget szoktam nézni, mert jól néz ki az oldal, de aztán meguntam, hogy pont amire kéne arra nem volt jó. Előrejelezni nem tudnak pontosan.

Előző este nézem, másnapra nem ír esőt. Még reggel is megnézem, nem ír esőt vagy 1-2 mm-t és másnapra ír csak 20-at. Az ember nyugodtan elindul aznap tehát. Erre délben elkezd esni és abba se hagyja, mikor délben megnézem már aznapra írja a 20 mm-t és másnapra 3-4-et. Most akkor ez hogy van, ennyire nem tudják megmondani pár órával előtte se? És ez rendszeres, hogy látom frissült a táblázat egy órája reggel és még akkor se képesek megmondani milyen idő is lesz pontosan. Úgyhogy hagytam inkább az egészet.

2017. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!