Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Tusolókabinba ti hogy borotválkoztok?

Tudom buta kérdés, de most költöztünk új házba és itt zuhanykabin van. Ami mind szép és jó, csak hozzá vagyok szokva a kádnak a széléhez ahova fel szoktam rakni a lábam, de ide nincs hova s nagyon rossz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zuhany, kabin, zuhanykabin, fürdés, tusolá, borotválkozás, borotva, lábborotválkozás

09-13 19:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
lehajolok

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 09-13 19:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké köszi ez eszembe se jutott xD

# 2/4Időpont 09-13 19:22 Privát üzenet
Nálad nincs az a kis beépített műanyag lehajtható ülőke?
Akkor vegyél ilyen ilyen kis 1000 Ft-os hokedlit, amit tudsz a fülke sarkában tárolni, és ülve borotváld.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 09-14 05:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez remek ötlet, köszönöm :)

# 4/4Időpont 09-14 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szemüveges pasik, ti hogyan borotválkoztok?
Mindig szúrós lesz a szőröm a borotvától, nincsen olyan amitől nem? Egy elég profi hosszú és rövidszőrvágó borotva, de szúr. Mindegyikkel így van? Milyen gyakran borotválkoztok?
Nők, ti borotválkoztok ott lent?
Lányok! Télen is borotválkoztok?
Férfiak, pasik! Ti csak akkor borotválkoztok ott lent, ha randira készültök, vagy amúgy is?
13 éves fiúk ti már borotválkoztok? 13/L

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu