Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félek egyedül aludni a házban,...

Félek egyedül aludni a házban, megoldások?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a szüleim mind a ketten dolgoznak éjjeli műszakban, és most októberben úgy esik, hogy én maradok itthon egyedül. Az erdőben élünk és vannak itthon állatok akiket este kell elátni szóval olyan megoldás nem lehet, hogy menjek el valamelyikükkel. Nem tudom pontosan mitől félek, de ha csak rágondolok szorongok. Van itthon két kutyám a kicsi bent van, szerintem majd behozom a nagyot is de nem hinném, hogy ők nagyon megtudnának nyugtatni. Lámpát fogok használni,tvt is valószínüleg, de vannak egyéb megoldások? Hozzá teszem 12 éves koromig velük aludtam szóval eléggé érzékeny vagyok az egyedül alszom egy házban az erdő közepén témára.

2017. szept. 23. 16:39
 1/7 anonim válasza:
0%
Aludj velem!
2017. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül, ami a félelmet illeti. mozgásérzékelő, led lámpás éjszakai külső fények, a lakásban is legyen egy kívülről jól látható lámpa. én így tudok aludni
2017. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engedd be a kutyákat és hagyj égve egy-két lámpát a házban.
2017. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mitől félsz?
2017. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég összetett probléma.

Tisztáznod kellene magadban, hogy mi az amitől félsz és mit lehet tenni ez ellen. Egy 15 éves gyereknek akár fiu akár lány, egyedül lenni távol a közösségektől, még a szomszédba se lehet átszaladni ha valami baj van, elhiszem, hogy ijesztő maga a gondolat is.

A házban égve hagysz egy kislámpát, tv mellett alszol, zseblámpával közlekedsz ezek segítenek. A erdő fura éjszakai zajaihoz azért már hozzászokhattál.


Amit viszont nem értek, hogy miért kell éjszaka állatokat ellátni? Késődélután , koraeste szoktuk ezt falun is elvégezni. Tudom, hogy ősszel-télen korán sötétedik, de az még nem este. Nameg miért neked kell ellátni?

Az éjszakai műszakok általában, vagy 8, vagy 12 órás. előbbi többnyire éjjel 22 től reggel 6 ig. Utóbbi este 18 tól reggel 6ig. HA be is kell utazni mondjuk 1óra, akkoris az állatok kaphatnak vacsorát 16 órakor is.

2017. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában,engedjen meg egy jó tanácsot, Margarita Nyikolajevna:


Soha semmitől se féljen!


Semmi értelme.



(Bulgakov: Mester és Margarita)

2017. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az evolúció összeszerelő szalagján mindenkibe beépítik a félelem csipet is. ez az érzés egyenlő az előemberrel, aki még visszaugrott a fára, ha veszélyt érzett..aztán jött a civilizáció, vele a tömeg.



de a félelem maradt...

2017. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!