Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen büdös?

Mitől van ilyen büdös?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már lassan egy hete, hogy olyan bűz van a fürdönkben, hogy meg sem lehet maradni,már lassan az egész ház a szenyvízszagtól van eláraszta. Próbáltam már mr muslit(vagy hogy kell lerni)hypot, domesztost, flpraseptet, sósavat, de semmi eredménye, mindig visszajön a szag. 😢 Jah és a mai nap margójára ilyet még nem.láttam, a zuhanyajtónkon fekete foltok jelentek meg. Mentem volna tusolni és ez a látvány fogadott, azt hittem rosszűl leszek. Tesóm fürdött délelött, akkor ő még nem mondta, hogy valami fura dolog lenne a zuhannya. Ha valaki tudna nekem tanácsot adni, hogy mitől lehetnek ezek a jelenségek, kérem ne tartsa magába, mert komolyan kiköltözök inkább az udvarra. 😣(elnézést a helyesírásért, telefonról vagyok)
2017. szept. 23. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az emésztőgödörből (pöcegödör) visszaáramlik a szag. Lehet attól, hogy tele van, vagy valamelyik lefolyó nincs használatban és a szifonjából elpárolgott a víz réteg ami egyben egy záróréteget képez. (fürdőszobákban szokott lenni egy padló összefolyó.
2017. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelő nélkül nem fogjátok megúszni sehogy, hívjátok ki, mielőtt a szagot valami fertőzés követi.
2017. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha régi típusú padlóösszefolyó van, annak van egy dugó a közepén, az gyakran kirohad, érdemes pótolni. Egy pezsgős dugó pont beleillik, légmentesen zár. Vagy, fel kell tölteni a szifont vízzel.

Vagy vízvezeték szerelőt kell hívni, mert rendellenességre utal, ha visszaáramlik a szennyvízszag a lakásba.

2017. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!