Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szemetes konténerre honnan...

A szemetes konténerre honnan kéne hogy legyen matricám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár honapja költöztünk Fótra, családiházba. van egy 120 literes szemetes konténerünk amit be is jelentettünk, fizetjük a szemétszállitás költségeit. Viszont azt látom, hogy az utcába mindenki akinek van konténere van rajta egy nagy matrica, hogy 80 liter, 120 liter stb. Nem akartam odamenni hozzá közel nézegetni, talán valami féle vonalkód is van rajta. Elgondolkodtam hogy az én konténeremen is kéne hogy legyen ilyen? ha igen akkor miért nem kaptunk amikor bent voltunk? szoljak érte külön? vagy egyáltalán kötelező ez? valaki fel tud homályosítani?

2017. szept. 26. 08:47
 1/5 anonim válasza:
Menj be, v hívd fel őket, h adjanak. Lehet ha nincs rajta, nem viszik el a kukát
2017. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha enélkül is viszik a szemetedet és csak 120 l-est számláznak, akkor nem mindegy? Hagyd a fenébe!
2017. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elviszik igen, csak tartok tőle h majd 1x csak esetleg baj lesz. aztán ittmarad a szemét. felhivom őket majd, de azért ha valaki tudja h mik azok a matricák meg mire vannak akkor irja meg pls :D
2017. szept. 26. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Valakinek volt matrica gyára-ennyi.
2017. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok. A mi településünkön is van kukamatrica, kondjuk nekünk összetettebb.

Nekünk rajta van, h 120 L, azaz ennyire fizetem a szemétdíjat, ha többet teszek ki, nem viszik el. Meg van rajta színes, negyedéves matrica, hogy jelezze, nem vagyok elmaradva a fizetéssel.

Most pl kék színű. Akinek nincs feltéve, annak nem viszik el.

2017. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!