Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova vigyem ezt a régi monitort?

Hova vigyem ezt a régi monitort?

Figyelt kérdés
Rajtam maradt egy kb 10-12 éves monitor, ami még a "dobozos" fajtából van, és foglalja a helyet, meg rosszul mutat a szobában, hogy lassan 2 éve ottvan a sarokban. Epasszolni nem tudom, szerintem ingyen sem vinnék.

2017. szept. 26. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felrakod a jófogásra hogy ingyen elvihető, így nem neked kell cipelni az elektronikai hulladék telepre.
2017. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy ahogy az első írta...ha a telepen leadod se kapsz érte pénz,de oda el kell menni.Ha ingyenesre feldobod a netre akkor se kapsz érte pénzt,de a lábad nem kell kiraknod otthonról.
2017. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a telepre, vagy dobd ki lomtalanításkor. Ingyen sem fogják elvinni.
2017. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen tárgyakat be kell vinni a hulladékgyűjtő telephelyére.Pénzt nem kapsz érte ,de megszabadultál tőle .
2017. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon gáz, hogy még mindig ilyet használok (most is)?
2017. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!