Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az ami átthallatszik...

Mi az ami átthallatszik hozzátok a szomszédból?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 15:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%

Reggel: -Lacikám már megint elkéstél az anyád URISTENIT!

Délben: -vigyázz,.. Vigyázz,..! VIGYÁÁZZÁ B@ZMEG.!!4 CSATT

Este: targoncázás és a telep őrző kutyák vidám ugatása..

Egy cégnél lakom céges kecóban nagy itt a jövés menés:D

2010. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
100%
röhögés, ordibálás, kocsizúgatás,
2010. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Tinilány anyjának: Neeem igaz,hogy má megin' ilyen vagy,ezen a héten még csak egyszer voltam bulizni(kedden)


Anyja:ÁÁÁájjjá má le mosmá' jó!


Másik szomszédból krákogás,turházás,babasírás,esti akciófilm,idióta rapzene,plusz a cigiszag is jön kéretlenül a szellőzőn keresztül.

2010. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
100%
fűnyíró
2010. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Minden. Reggel a szomszéd kalapálja össze az ágyat felettem, oldalról ordít a zene az 1.6-os BMW naggyoon megy, motorbőgetés, csikorgás, satufék, mert mégiscsak lakótelep lévén 30-as táblánál átfut az úton az iskolába siető gyerek... Nappal dudaszó, húskloffolás, fúrógép, és majd szétszakad a basszustól az eLDzsí házimozi. Délután a kisgyereket finoman dorgálja a faterja: "büdös k*va anyád te h*lye kis sz*ros hát mit képzelsz te hol jártál tanulni meg b*szol", persze mindezt úgy, hogy zeng a lépcsőház. Este az autóriasztók koncertjére alszom el, és hallgathatom, hogy a szomszéd hogyan kefél a fejem felett... Persze van még, csak hosszú lenne leírni.
2010. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Kalapálás, fúrás-faragás, ordítozás... panel.
2010. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
100%
én kisvárosban lakom.:) nállunk csak a fűnyírót madárcsicsergést..esetleg a szomszéd rádióját..kocsik is alig járnak ebbe az utcában.:)
2010. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Látom ti is kaptok a "jóbol". Itt kutyaugatás az alapzaj. Ezt szinesíti a kb. 2 percenkénti autózaj. Rángassák a kaput állandóan, mert az autóval ki-be állnak. Csak azt nem értem, miért kell becsukni a kaput, ha 10perc múlva úgyis elindul.
2010. máj. 28. 15:22
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom egyedül él Hajnal 5-kor elkezd ordibálni a tyúkokkal meg "Ezek a büdös macskák már megint idehugyoztak "
2010. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

koli:

az, ahogy a konnektorba bedugják a telefontöltőt/laptopot

Amikor SMS-t írnak

Ha zenét hallgatnak táncol a toll az asztalomon

Szobatársam meg mesélte:

"Arra ébredtem hajnali háromkor, hogy valakit nagyon megb*sztak a szomszédban.

Szóval kb minden...

2010. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!