Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az ami átthallatszik...

Mi az ami átthallatszik hozzátok a szomszédból?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 15:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:54

Biztos ki lehet fogni a jót, de nem egyszerű...

Ha nem akarsz hangokat hallani, veszel egy legfelső emeleti lakást, de ott vagy beázol, vagy megfősz.


Mi tégla lakásban lakunk, csak egy fokkal jobb, mint a panel.

2010. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm Utolsó Válaszoló. Akkor megyek inkább legfelső emeletre :) Amúgy téglát keresünk.
2010. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi végre családiba költöztünk, fejlődő faluba, csendes utcába, itt csak az egyik szomszéd gyerekei kiabálnak, de azon még röhögni is szoktam. Pl. Gyerek üvölt bent a házban, tesója ül a teraszon és bekiabál, hallgattasd már el anyuuuu tiszta égés! Vagy "Balázska már megint bekakiltál! Szégyelld magad a szaros seggeddel, maradjál úgy igen, hát nem szégyelled magad?? közben a gyerek is kezdi, hogy üááááááááááááá"


De előtte kaptunk mi is rendesen. Laktunk zenélős cigányok felett, folyton ment a nagybőgő meg ilyenek. Laktunk egyedülálló három gyerekes anyuka alatt. Ha dolgozott, a kölykök gyakorlatilag lebontották a lakást, üvöltöttek, rohangáltak, dörömböltek, visítottak ("Lacííííííí húzál el, vagy akkorát ordítok, hogy anya is meghaljaaaAAAAAA") egyszer felmentem az egyik ajtót nyitott a másik meg üvöltve dörömbölt a beépített szekrény ajtaján, amiből a harmadik előmászott. Az se volt jobb, ha anyuka otthon volt, mert akkor ő üvöltöttk, a parkettás lakásában klumpában mászkált és vasárnap reggel hatkor porszívózott, szintén klumpában.

A földszinten egy gyerek meg rájött, hogy a wcben terjed legjobban a hang és bevitte hifijét, hadd hallja mindenki.

Aztán volt egy szomszéd aki reggelente összetévesztette a lépcsőházi villanyt a csengőnkkel.

Egy öregasszony meg a sorozatokat nézte max hangerőn, így a nem szomszédos falú helyiségben is rendesen értettem minden szót, hallottam, ahogy csörög a telefonja és mit beszél stb.


Rémálmaimban jön elő az, hogy vissza kellett menni panelba.

2010. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
85%
Hol is kezdjem? Reggel 7től (nem vagyok koránkelő...) max hangerőn szól a zene, mindig ugyanaz a szám, körülbelül 10x egymás után. Olyan mintha én hallgatnám hangosan a szobába. Aztán a gyerekek elkezdenek visítani (szerintem gyilkolják őket, vagy nemtudom), aztán anya ordít. Reggel mikor mennek oviba vagy iskolába a gyerekek ütik a fém korlátot, míg le nem érnek. Napközbe: gyerekvonyítás (ezt sajnos nem lehet másnak nevezni), dörömbölős alapzajjal. Este: olyan fél 1ig mocsokhangosan TV.(szerintem ők sosem alszanak). Fölöttünk pedig vmit szoktak gurítani,álatlában koraa reggel, még nem jöttem rá mit... Másik szomszéddal nincs bajom.:)
2010. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én szerencsés vagyok :)


Szüleimnél gyakorlatilag semmi, kis ház egy nagy telek közepén. Na jó, a harangzúgás, mivel a templom az egyik szomszéd :D:D


Koliban három helyen is laktam, ott konkrétan _minden_ hallatszott. Főleg amikor a szobatársamat a szomszéd ágyon szerette a barátja... :S


Laktam egy panelben, ahol másfél év alatt kétszer hallatszott le délután a felső szomszédtól a tuc-tuc zene, szóval az szerintem még belefér :)


Laktam fél évet körfolyosós bérházban, ott a szoba ablaka a folyosóra nyílt, így ha szellőztettünk, akkor mindent hallottunk, különben csak a fürdőben és a vécében lehetett hallani, hogy mi történik fölöttünk-alattunk. Érdekes módon a szomszédunk kb mindenért jött átkopogni, pl. ha nálunk a másik szobában tévéztek, akkor dörömbölt, hogy hangos. Én semmit nem hallottam belőle, holott ugyanabban a lakásban voltam :D


Most is panelban élek, a felső szomszéd óráját hallom éjszaka, hogy üti a felet és az egészet, de csak éjszaka, ha nem tudok aludni. Meg talán fél év alatt kétszer hallatszott át a tévé.


Lehet, hogy süket vagyok? :D:D

2010. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

mi körudvaros társasban lakunk. ha valaki ordít, csak azt hallani, de az nagyon ritka. inkább csak azt lehet hallani, ha valaki esetleg a körudvaron tevékenykedik. ami szintén ritka. úgy látszik rendes házban lakom. szerintem az én gyerekeim csapják a legnagyobb zajt.:D:(

de nem hallok semmit sehonnan, sőt, van, hogy madárcsicsergésre kelek hétvégén, pedig pesten a körúton lakom..

remélem így is marad.

2010. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én is süket vagyok. Panel, első emelet: szinte semmi nem hallatszik át, max a wc-ben a vízcsobogás. Kivétel: lakásfelújításoknál a fúrás, kopogás. Ide lehet jönni lakni, nyugis ház.
2010. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
32%
A molyfing.
2010. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Bulizás zaja este, egyébként meg beszélgetés de a falak annyira nem vékonyak, hogy halljam is a szavakat. Este nem tudok tőlük aludni:(
2010. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Ja, meg húsklopfolás. Vasárnap. Írtó hangosan.

Előző voltam.

2010. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!