Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon mivel lenne érdemes...

Vajon mivel lenne érdemes itthon foglalkozni munka mellett ha valaki szeretne egy kis mellékeset? (kertes ház nagy udvar adott)

Figyelt kérdés
Termessz füvet vagy menj el napszámba tipusú válaszoknál komolyabbat várok.
2017. okt. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyi piacod igényei számítanak, és a te forrásaid (mennyi pénzt tudsz befektetni és mihez értesz). A kettő közös halmazában megkeresed azt a foglalkozást, ami a legjobban hozza a pénzt.
2017. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hű de hasznos tanács köszönöm.
2017. okt. 8. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgyis a helyi adottságok és igények a döntőek, na meg a te adottságait. Erre így kristálygömb nélkül tényleg nem lehet semmi hasznosat mondani. Példákat lehetne sorolni, hogy fú, volt az a kiskölyök a nyúltenyésztéssel, meg volt a kocsmáros aki eleinte otthon kezdte a nyári konyhában illegálisan, aztán már annyi kocsmája meg diszkója van, hogy nem is nyit többet inkább, de ebből ritka, hogy bárki is bármilyen hasznosat megtudjon.
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mai világban már le van szarva a helyi adottság, a lényeg, hogy TE mihez értesz...

Én Borsodi vagyok, mégis New York Manhattanbe készítek egyedi kézzel készült antik hatású bútorokat... facebookon felvettem a kapcsolatot egy kinti general kivitelezővel, valamint egy lakberendezővel, mindketten magyarok, én itt fényt kapok, megszáll az ihlet, csinálok valami szépet, ők pedig eladják, beszerelik... csomagküldővel ma már bármit bárhová elküldesz...

Anyósom meska.hu-n árul plüssmackókat, játékállatokat...

Én fából készült játékokat árulok meskán és az etsy.com-on...

De ezeken akármilyen igényes kézműves termék eladható...

És ha most jön a, de én nem értek semmihez, 31 évesen találtam ki, hogy kitanulom az asztalosságot, most 38 vagyok.

2017. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tornatanár vagy, adj különórát gyerekeknek a nagy udvaron.
2017. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érten értek sok mindenhez csak jó ötlet hiányzik. Még azt se mondanám hogy nagyra vágyó vagyok és óriási összegekbe gondolkodnék. Egy kis fizetés kiegészítés jó lenne. Szabadidő van
2017. okt. 9. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötletből biztos vagyok benne, hogy nincs hiány. Inkább az szokott gondot okozni, hogy kellőképpen hajlandó legyél hinni legalább az egyik jó (vagy talán nem is túl jó) ötletedben ahhoz, hogy addig adj bele mindent, míg teljesen ki nem forrja magát a projekt és rendesen ugyanott vagy, mint az elején, csak már nem a megélhetés foglalkoztat, hanem mondjuk belefásulsz a mindennapokba, esetleg egy-két szériaautó helyett kéne valami veszedelmesebb, ilyesmik... Sosincs vége, de így, hogy nincs eleje, főleg nem lesz. Csinálni kell. Szerintem lehetőleg azt, amit szeretni fogsz csinálni is, mert akkor élsz, ha azt csinálod, amit egyébként is csinálnál, ha égből pottyanna a kaja meg a lakhatás, és épp csak kezdened kellene valamit magaddal. És szerintem akkor is érdemes ragaszkodni ehhez, ha nagyon nem látsz benne rációt. A legelején semmi nem akar nyerőre fordulni, akkor meg már inkább csináld azt, ami jó neked, még ha várhatóan csak koppanás a vége, akkor is. Persze sose baj, ha milliószor is újrakezded, nem zavar, hogy ki mit gondol, még az se, amit te gondolsz. Úgy azért idővel szokott alakulni.
2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!