Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest albi vagy kertes ház...

Budapest albi vagy kertes ház alföldi kisvárosban?

Figyelt kérdés

Ti hol laknátok inkább? Budapesten albiban vagy saját kertes házban egy 20ezer fős kisvárosban a Tisza mellett?


Albi 130eFt + rezsi 64m2


Kertes ház saját, 140m2 , 800m2 kerttel.


30 éves kor felett.


Ha mindkét helye úgy annyit keresnétek. Ketten a párotokkal 350-370eFt körül.


Bp ugye pörög, pezseg.

Kisvárosba tiszta a levegő, nyugi de bármilyen program miatt utazni kell.

De Bp sose lenne saját lakás nem , h kertes ház.

Kisvárosba van ház, munkánk is ugyan az lenne, csak kisvárosba valamivel unalmasabb kivitelben.


Hasonló helyzetben ki, h gondolkozna, döntene?



2017. okt. 9. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

45 perc utazás az semmi!:)

Én pesti lakosként a budai munkahelyemre több mint egy óra alatt jutottam el, ha szerencsém volt.

Ha nem volt szerencsém, akkor másfél órába is beletelt.

Álljatok össze valakivel, akinek van szakmai tapasztalata és ha ennyire nincs semmi, akkor nyissatok egy pubot! ... garantált a milliomossá válás:)

2017. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Na pont erről beszéltem. Te is úgy beszélsz mibtha Bp-en mindenki heti rendszerességgel járna szinházba.
2017. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi pénzért nem laknék Pesten.

Az albérletárak nevetségesek. 130 ezer+rezsi és akkor még hallgassam a szomszédok és a főbérlő fasságait, miközben egy lukban lakok. Ugyan már.

Egyértelmű, hogy a kisváros.

2017. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csakis a vidéki, saját ingatlan. Nem tudom, terveztek-e gyereket, de ha igen, az a terv is ezt indokolná.
2017. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!