Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért; tényleg rossz környék...

Miért; tényleg rossz környék Kelenföld?

Figyelt kérdés

Az Etele út - Hengermalom út - Szerémi út - vasút - Bartók Béla út által határolt részt ismerem, de itt a legtöbb utcában már sétáltam/volt dolgom/bicajoztam/raktak ki autóból.

Az első benyomásom a környékről, hogy rengeteg a fa, a lombok összeérnek az úttest felett.

Egyébként csendes környéknek látom, kisvárosias hangulatú, nyugodt. Kutyasétáltatók, futók és rengeteg-rengeteg kisgyerekest, családost látok kirajzani kora este (nemcsak a Bikás parkban).

A Trófea környéke meg "elitnek" néz ki.

Ismerősöseim is laknak itt, szeretik az otthonukat, inkább büszkék rá vagy szimplán elégedettek, nem hallottam őket panaszkodni.



Miért lehet azt olvasni, hogy Kelenföld nem olyan jó?

Olvasni, hogy a Csókavár utca, Bánk bán utca miatt. Ezek tényleg rosszak (elszigetelten) és általánosítanak az emberek?

Vagy az ingerküszöböm túl magas és nem veszem észre a dolgokat? :D


2017. okt. 11. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Kelenföldön lakom. Etele úton. A Bánk bán utca egy kissé lepukkant, tényleg. De Kelenföld szerintem az egyik legjobb környék Budán, ami még megfizethető a lakásárakat tekintve. Én kifejezetten szeretek itt lakni, amikor lakást cseréltünk, akkor se mentünk el, csak néhány háznyira. A Szombathelyi tér környékén pl. már 650 ezres négyzetméterárak is vannak...
2017. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én meg szívem szerint költöznék Kelenföldre. Nagyon zöld, nagyon fás, nagyon jó a tömegközlekedése, szép az épületekből a kilátás a sok fára, a Budai-hegységre és a Gellért-hegyre.

Szívem csücske amúgy a III. kerület belső része, Óbuda nevű városrész és környéke, szerintem minden szempontból hasonló. Ott viszont nagyon rossz a tömegközlekedés, legalábbis én kényes vagyok rá, és nekem nem tetszik.


Na mindegy.

Szóval én szívesen költöznék Kelenföldre, csak manapság mindenhol magasak a lakásárak. Tudom, ott annyira nem, de azért.... A jelenlegi lakóhelyem távolabb esik a hegyektől és a Dunától, de kellemes és szép hála Istennek.

2017. okt. 11. 21:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Több válasz azért nem érkezik, mert mégis alaptalan a rossz híre? ;)
2017. nov. 4. 06:46
 4/4 anonim ***** válasza:
olyan régi akérdésed, azért
2017. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!