Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangos zene? " Szeretem...

Hangos zene? " Szeretem hangosan hallgatni a mulatós technot. "

Figyelt kérdés

" Mélynyomóval, erősítővel, beállítva a cuccot az udvaron lévő üres garázsba nyár óta. Szomszéd örjöng. Kér ( többször), hogy halkabban. De úgy nem hallom, és halkan nem szeretem. Kicsit visszaveszek, de másnap újra feltekerem, mert úgy jó. 4 hónap után birtokvédelem érkezik. Majd a bírói fogalmazó ismerősöm megírja a választ. És eladom a házat cigányoknak, mert apósomnak jó sok cigány ismerőse van. Na majd ahhoz mit szól az örjöngő szomszéd?"

Véleményetek?



2017. okt. 18. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem engedi a robotcenzor.
2017. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az enyémet sem.
2017. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Te aztán tudod, hogy kell élni!:D

Amúgy nem lennék a szomszédod, hát, picit nekem bunkesz vagy:S Miért nem lehet tekintettel lenni csóri szomszédra? Engem még ha jó zene üvölt , az is zavar; ilyet nem kéne, nem is tesz jót a te fülednek se, vagy már tönkre is ment tőle, ne okozz már , kérlek, másoknak is halláskárosodást! :S

2017. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Elég primitív vagy. Ki akartam fejteni, de a kérdés túl képtelen hozzá és felesleges is. Nyilván te csak úgy továbbállsz és inkább eladod a házad majd csettintésre meg is veszik mert ahányszor valakinek jogosan nem tetszik amit csinálsz (alapvető közösségben való életre nagy ívben szarás) majd nyilván mindig tovább fogsz költözni a csókos rokon szoknyája mögé bújva. Ja, nem.


És nincs is jó provokatív kérdés egy kis cigányozás nélkül, úgyhogy ez benne van, jó pont. Magyar mentalitás azzal a tanulsággal hogy ha neked rossz akkor másnak legyen még rosszabb: benne van, jó pont. Mindenki hülye a kérdezőn kívül és még neki áll feljebb amikor jogerősen elmarasztalják: benne van, jó pont.


És akkor mehet a kommentháború.

2017. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Kamu. Ilyen hülye nincs.
2017. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De van ilyen szomszéd. Az idézőjelbe tett mondatok a mulatós szomszéd beszólásai. Én az örjöngő szomszéd vagyok.
2017. okt. 18. 20:22
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Rendkívül meg vannak keverve a személyragok a kérdésben, hát még az idők (múltból indul, majd jövővel ér véget valami feltételes-szerű mondatban). Teljesen megtévesztő szinten a másik fél szemszögéből van leírva és minden behúzva egy közös idézet alá. El nem dönthető ebből hogy ki kicsoda és melyik oldalt akarja itt szidni.


Inkább írtad volna le hogy ki vagy és mit akarsz. Ha ez már egy befejezett történet akkor nincs mit rá mondani. A fixen és javíthatatlanul hülye szomszéd mindig rosszabb mint egy olyan akiről nem tudsz még semmit. Attól hogy roma valaki, nem azt jelenti hogy állat is, és csakis rossz szomszéd lehet.


A kérdés ezektől függetlenül is hiteltelen.

2017. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől, ha bárki is meg lett tévesztve az igeidők helytelen használatáért vagy a retorikai hibákért. Az időzőjelek használata direkt volt. Minden egyes üzengetés után nem került időzőjel a mondat végére. Csupán arra lettem volna kíváncsi, hogy én vagyok a hülye, a tolerancia nélküli? Vagy esetleg valóban vannak bizonyos normákat megszegő emberek, cselekedetek? A tapasztalat az, hogy mindenki fél, senki nem akar rosszban lenni senkivel. De el kell-e, lehet-e türni a másik antiszociális tevékenységét? Hasonló eseteket vártam, végkimenetellel. Okulás miatt. Nem akartam rosszat így arc nélkül sem.
2017. okt. 18. 20:59
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Annyiszor hívd rá a rendőrt, ahányszor hangosan hallgatja a fosadék szarzenéjét.

Tegye be a fülhallgatót, és úgy nyugodtan tolhatja csutkára az igénytelen szarját, amíg bele nem süketül.

2017. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
szereted a csendet ez manapság már furcsa dolog főleg putris szomszédok között, jobb nem lesz csak rosszabb mivel a putris réteg rohamosan szaporodik
2017. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!