Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A buborékfólia ragasztása az...

A buborékfólia ragasztása az ablaküvegre tényleg segít az ablak szigetelésében?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, régi ablakai vannak a lakásnak. Az ablakszárnyon körben van szigetelés, de még mindig nagy a hőveszteség. Itt: [link] olvastam, hogy ez segít. Van valakinek tapasztalata?

2017. okt. 25. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Már én is olvastam, gondolkozom is rajta, mert eléggé logikusan hangzik.

Rá is kerestem, csak az tart vissza, hogy nem fogok kilátni és klausztrofóbiás vagyok

[link]

[link]

2017. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha a kerettel van gond és akörül jön be a hideg, akkor semmit sem ér, hogy az ablak üvegét "szigeteled".

Ha a kerettel nincs gond és a házzal sem, akkor meg nem okozhat gondot egy ablak.

2017. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A keret se a legjobb állapotú, de nem tudom, mit tehetnék még vele.
2017. okt. 25. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány ablak van az albiban, de az egyikre tegyél, a másikra ne és igazán hidegben nézd meg, hogyha kinyitod a belső ablakot, van e eltérés az ablakoknál a közök hőmérsékletében. Utána eldöntöd, hogy érdemes e tenni, vagy sem.

Szerintem a nagy üvegfelületek, amik régi ablak lévén nem szigetelt üvegek, biztos, hogy hűtik a lakást.

2017. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen!
2017. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!