Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csőtörés volt felettünk,...

Csőtörés volt felettünk, beázott a plafonunk meg a falak több helyen. Kiszárad ez rendesen magától?

Figyelt kérdés

Ha fűtünk és szellőztetünk, még menthető a helyzet vagy csak speciális kezeléssel lehet megszabadulni a vizesedéstő és a penésztől?

Létezik hogy a fürdőben meg előtte már 1 nap után megjelenik a penész a járólapokon meg a fugákon?

Asztmás vagyok és már érzem hogy irritál ez a dohos szag. Elmegy ez pár nap alatt, vagy hosszú hetekig tart míg kiszárad?

Kaphatok tőle tűdőgyulladást vagy befulladhatok ha egész nap bent vagyok?

Az én szobámban már alig látszik a folt és penészt sem látok, de ez a dohos szag érződik még.

Mit csináljak? Maradjak és szép lassan jobb lesz vagy próbáljak inkább pár napra barátokhoz költözni?


2017. nov. 1. 02:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne parázz, nem te vagy az első, akit a szomszéd eláztat.

Ki fog száradni lassan.Jól csinálod, fűtés, szellőztetés.Lehet, hogy fog némi folt maradni, de nem biztos.Teljesen kiszáradni lassan fog, a penész csak a folyamatosan vizes felületen jelenik meg, tehát a fürdőben állandóan szellőztetni kell, vagy vegyél páramentesítőt, hátha az segít.

2017. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, eltelt 1 nap, eddig nincs penész, foltok nagy része kiszáradt, fürdőajtó mindig nyitva, ott már annyira nem érezni, inkább a folyosón. A lakásba belépve még megcsap a szag, de talán javul. AMikor bekapcsol a fűtés, akkor a legrosszabb, de akkor nem nyitok ablakot. Miután leáll, nyitok valahol mindig.
2017. nov. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!