Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott Nokia 5800 rendesen...

Beázott Nokia 5800 rendesen fog működni egy beázás után? (lent)

Figyelt kérdés
Beleesett a vizbe a nokia 5800 és arra lennék kivácsi h redesen fog e működni utána a telefon?Az lcd,a touch, és az aksi teljesen új benne azt mondták telefonosnál hogy müködi fog ha ezek ki lesznek cserélve. De én kivácsi lennék a véleményetekre hogy utána a telefon minden funkciója rendesen fog e működni.
2011. jan. 8. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem lesz már olyan mint régen. Inkább szabadulj meg tőle.

Ráköltesz egy csomó pénzt de már úgy sem lesz olyan mint új korában.

2011. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
A telefonos perwsze, hogy azt mondja, mert neki ebből van kenyere estére. Nem biztos, hogy fog menni, bár elképzelhető. De sok esély nincs rá. Apámnak csak rácsöpögött víz a 6303-ra, és teljesen halott lett. Ja, nem szárítgattam hajszárítóval, meg nem kapcsolgattam, mint sokan teszik, hanem hagytam 1 hétig száradni magától. Nem talált hálózatot, a gombokat össze vissza vette be, stb.
2011. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nekem évekkel ezelőtt volt egy nokia 6070em (nagyon alap telefon vga kamerával) és anyám kimosta mosógépben véletlenül benne maradt a kabát belső zsebében xD nahát azzal az lett h szétszedtük ahogy csak tudtuk radiátoron volt egy hétig és azóta is működik 1 funkciót kivéve: a kamera egyáltalán nem fut, de az 5800 az már jóval komolyabb meghát érintős tehát nemtom h azzal milesz, de sok sikert
2011. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 susnya81 válasza:

Van egy eladó 5800ám

Ez nem ázott be soha.

Bírja a strapát

:-)

2011. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
menyi lenne az 5800?
2011. jan. 19. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!