Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kapucsengő...

Lehetséges, hogy kapucsengő névkiíráshoz elkérjenek 5000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, ilyen kis dobozba van berakva, kinyomtatva mindenkinek a neve mellette a k.csengő lista, biztos látott már ilyet mindenki. De létezik, hogy ilyen sokba kerüljön csak az, hogy kiírják rá a vezetéknevemet?
2017. nov. 10. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Kizárt!


Ezért nem kérhetnek pénzt. Fizeted a közös költséget, bőven tartalmazza.


Azonnali lakógyűlés és pénzügyi revízió a háznál.

2017. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk evente egyszer lehet benne dijmentesen csereltetni nevet, ha tobbszor szeretnem akkor van munkadija. Ragassz kivulre egy matricat es vard meg az aktualis cseret.
2017. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de én nem adtam meg.

Toll a fülükbe!

Havi sokezret kapnak "karbantartás"-ért ...

2017. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőlem 3000 Ft-ot kért. Akkor költöztem oda, kicserélte a névkártyát benne és adott kapukódot. Igen, nekem is drága volt. Ja, és külön 2000 Ft a chip-es kapunyitó.
2017. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek a lakásszövetkezetek gyakorlatilag mindent megtehetnek, már-már én szégyellem magam helyettük. Többet között ezért is szabadultunk meg az ilyen lakásainktól.
2017. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy egy villanyszerelőt kell kihívni a tábla le/vissza szereléséhez és az ő kiszállási/munkadíját tartják ennyire.
2017. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, valóban valami "kaputelefonos" faszi jött ki, aki persze először a szomszéd szárny kapulistáját nyomtatta ki, hazament, és hozta a jót.. :D Még jó hogy a fordulóért nem kért még 5ezret, esküszöm nem csodálkoztam volna.


A másik dolog, ha már itt tartunk, a rovairtás...ha akarod, ha nem, a rovairtós pali csönget és már megy is be és már rakosgatja a kis pöttyeit, akkor is, ha sterilszoba a lakásod. Mindezért háromhavonta 1800-ért tartja a markát.

2017. nov. 10. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:

A rovarirtásért nem sajnálnám a pénzt, (ha kell, ha nem kell) mert élhetetlenné tud válni egy fertőzött lakás.

Ha nálad nem történik meg a havi megelőzés, az összes csótány és poloska előbb-utóbb nálad fog landolni.

2017. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!