Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettünk egy lakás és az előző...

Vettünk egy lakás és az előző tulaj bent cigizett ezért rohadt büdös van bent, festés után ez a szag elmúlik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szüleim vettek 19 éve egy lakást, ahol az előző tulajok bent cigiztek. Hiába lett kifestve, iszonyúan lehetett érezni a cigi szagot, sajnos a vakolat is beitta a sima festés nem volt elég. Nem laktunk ott szerencsére, kellett vagy 5 év mire enyhült a szag.
2017. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elmúlik. Feltehetően nem vesztek át bútorokat az előző tulajtól, az megint "bűzforrás".
2017. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Létezik speciális festék, ami elveszi a szagot, a normál nem elég. Emellett nemcsak a falak, hanem az ajtók, esetleges paldószönyeg, stb is büdös, szóval egy íma festés nem ér semmit.
2017. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
íma = síma
2017. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag csak a falak maradtak meg annyira ki lett pucolva, a beépített szekrények konyhaszekrény is dobós.
2017. nov. 24. 08:09
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Amennyire lehet, kaparjátok le a régi festéket, vakolatig. Hagyjátok szellőzni. Aztán alapozó, új glett és szaglekötő festék (lehet ilyet kapni). Talán így nem lesz büdös.
2017. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Tudom hogy a pénz, de ezeket nem érdemes megvenni hiába adják sokkal olcsóbban.

Én is mikor venni akartam lakást , ahol dohányoztak meg se kérdeztek mi hogy , hanem ott hagytam . Olyan volt a lakás mintha a hamutartót boritottam volna a fejemre.

2017. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
*meg se kérdeztem.
2017. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
100%

Rendes festés után elmúlik a szag, még akkor is, ha nagyon durva volt a helyzet. Tapasztalat, sajnos.

Nyilván, nem csak a falakkal kell foglalkozni, hanem a padlóval is, a plafonnal is, a bútorokat is, stb. Mindennel. De tökéletes lesz az eredmény, ha lelkiismeretesen megcsinálják.

2017. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" a beépített szekrények konyhaszekrény is dobós."


A beépített szekrényt, ajtó-, ablak kereteket sűroljátok át jó alaposan citromos CIF súrolószerrel és csak utána menjen rá a mázolás, ha egyáltalán lesz. Ugyanis egy néninél, aki rengeteget dohányzott, vastag sárga réteg volt a konyhaszekrényeken és mindenhol a bagófüsttől (egy takarító)

2017. nov. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!