Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Először ki kell tennem a...

Először ki kell tennem a házból az adott személyet utána jelenthetem ki?

Figyelt kérdés
2 tanu is kell hozzá? hol kell elintézni? vagy ha viszek tulajdonosokról egy lapot azzal egyből kijelenthetem tanuk nélkül is?

2017. dec. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármikor kijelentheted nem kell hozzá tanu se a kijelentett személy jelenléte. A tulajdonlappal be kell menni az okmányirodába és ott kell mondani a nevét az illetőnek hogy őt szeretnéd kijelenteni maga a folyamat kb 5perc+a sorban állás.
2017. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy nem jelenthetem ki mert itt a cuccai. Ez azért komoly. Valami megoldás?
2017. dec. 30. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt neked?
2017. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ha a te neveden van a lakás akkor felszólítod őket hogy el kell hagyniuk a lakást x időn belül ha nem hajlandóak elmenni akkor kihívod a rendőrséget megmutatod nekik a tulajdonlapot amin te vagy a tulajdonos és majd ők szépen kiparancsolják őket a lakásból ha nem megy szépszóval akkor előállítsák őket és persze meg várják míg kilépnek a kapudon csak utánna mennek el a zsaruk is. De ha netán kicsit szemetebb akarsz lenni velük mer megérdemlik akkor kihívod a zsarukat azzal hogy a lakótársaid életveszélyesen fenyegetnek ezért nem mersz elaludni sem akkor viszont már keményebben lépnek fel és kibass*zák őket abban a szent percben és még távoltartásit is adnak ha kéred. De a tulajdonlap az kelleni fog hogy bizonyitsd te vagy a lakás tulajdonosa. És ki honnan tudja hogy ott vannak a cuccaik?
2017. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 testvér a tulajdonos, így azért húzósabb.
2018. jan. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!