Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Stihl fűkaszák szöghajtását...

Stihl fűkaszák szöghajtását miért nem kell zsírozni, egyáltalán hogyan létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Forgó, mozgó dolgokat elméletileg zsírozni/olajozni/ kenni kell.


Melóhelyen van egy Stihl Fs260-as fűkasza 3 éves de még zsírt nem látott nincs rajta zsírozó csavar. Párszor volt szervízbe, és csak a membrán idén nyáron a karbiba cserélve 3 év alatt, pedig egész nyáron 30-40 órákat megy hetente.


Nekünk otthon egy régi Fs300 van de azt még lehet zsírozni, meg a melóhelyen van egy fs240-is régebbi típus 2012-es asszemm és azon is van zsírozó csavar.



2017. dec. 9. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leszeded a fejet se tudsz hozzáférni zsírozni?
2017. dec. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az újabbakat egész élettartamra szóló kenéssel látják el.

Hogy ki hisz ezekben, meg ki nem, az egy dolog, de ők ezt állítják, hogy bírja. Talán valami miatt nem tud elszökni a kenőanyag, meg el sem öregszik a tervbe vett élettartam alatt.

2017. dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élettartam kenése van. Sokat el megy. Most nincs 15000Ft egy új eredeti szöghajtás.

Ha belegondolsz, hogy hogy valaki aki alkalmazottként minden nap munkaidőben kenőcsölgeti rendszeresen a szöghajtást és az felszorozod az órabérével, akkor olcsóbb az élettartam kenés.

2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az MTD 790 es is ilyen volt. Vittem szervizbe,és raktak bele zsirzó fejet .Egyébként a zsirzás mellett is a motor előbb vált használhatatlanná .

Fogyasztói társadalmat élünk,vegyél újat,ha használhatatlanná válik .

2017. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!