Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt?

Hogyan keressek pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 14 éves vagyok, és kellene egy kis pénz...(az mindegy miért)

Mivel még nem töltöttem be a 16-ot nyári munkát nem vállalhatok. Valami ötlet?



2017. dec. 19. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Valahogy így

[link]

2017. dec. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háth gratulálok neked ha ennyire tellett:) Vicces ám ideírkálni minden hülyeséget, de nekem sürgős lenne és per pillanat nem vagyok kíváncsi az e fajta válaszokra:) Esetleg egy értelmes ember?:)
2017. dec. 21. 19:43
 3/8 anonim válasza:
Csinálj YouTube videókat,menj el iskolai karácsonyi vásárba mézeskalácsot árulni...
2017. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mivel még nem töltöttem be a 16-ot nyári munkát nem vállalhatok."


Nyári munkát vállalnál december 19-én?

Jéééézus.

Te teljesen el vagy tévedve.

És még szemtelenkedsz is a válaszolókkal...

2017. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem télen gondoltam egyelek meg :)
2017. dec. 26. 19:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor az értelmesek pls <3
2017. dec. 26. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Unokahugom elég jól rajzol. Ő maszekba festett/rajzolt le embereket és cserébe a képért pénzt kapott.Ezeket a képeket többnyire születésnapokra adták oda az adott embernek akiről a rajz készült.Nem egy nagy összeg és nem is túl sűrűn , évente 1-2 ilyen képet kellett csinálnia talán. És nagyjából egy ezrest kapott darabjáért.

Ha tényleg érdekelnek kisebb munkák,akkor esetleg az ídősebbeknek(már akinek szüksége van rá) segíthetsz pénzért a mindennapokban. De ez fizikai munka lesz.

Szerintem még korai a munkavállalás és nem is biztos,hogy van aki szívesen fizetne ,vagy lenne egyeltalán munkája számodra. A szüleidnek besegíthetsz némi apró zsebpénzért,de ott úgyis elvárás lesz,hogy segíts.

2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) ez lehet, hogy beválna:))
2018. jan. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!