Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs világítás a fürdőszobába...

Nincs világítás a fürdőszobában, olcsó tippek?

Figyelt kérdés
Kiégett egy fénycső,ami benne van,de most nincs pénzem hogy újat vegyek,ti hogyan csinálnátok fényt ? Konnektor van.Gyertyamécsesek se olcsó mulatság,és hamar kifogynak,megalapban a gyertyák sem.
2017. dec. 20. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs íróasztali lámpád? Tudod, vagy olyan csiptetős, vagy csak asztalra tevős. Ha van konnektor, és van egy fürdőszobapolc, akkor le van tudva.

Ilyet egyébként egy-két ezerért venni lehet.


Egyébként mikor anno nálunk volt ilyen (javíthatatlanul tönkrement a foglalat, és ott a régi fajta miatt bontani is kellett volna), akkor ilyen gyerekeknek való elemes éjjelilámpát vettem kb. ezer ft-ért (aminek azért erősebb a fénye), évekig használtam. Nem a legjobb, de a semminél jobb.

Valami ilyesmi volt:

[link]

2017. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs 500 Ft egy fénycső. Ennyi sincsen?
2017. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold fel a lámpát, ami a folyóson van, amiről a fürdő nyílik. Hagyd nyitva a fürdő ajtót. Fürdéshez ennyi is elég.

Ha nő vagy és sminkelnél, akkor azt tedd egy másik helyiségben, ahol van rendesen fény.

2017. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
Zseblámpa.
2017. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a fénycsövet kicserélném sima égősre. És ha ilyen problémám van csak át rakok egy másik villanykörtét. És késöbb veszek. Vagy tartalékolok mindig egyet ha kiégne valamelyik
2017. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!