Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány méter anyagot kell...

Hány méter anyagot kell vennem minimum, ha 70 kg vagyok és 170 cm és egy olyan inget akarok varrni, amit bőven rá tudok húzni a télikabátomra és egy olyan nadrágot, ami nagyon bő és feljön négy nadrág fölé is?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Szabó nem vagyok, de anyagot venni méteráru-boltban + utána kínlódni a varrással, esetleg egy varróőt is megfizetni... bármit is akarsz, szerintem egy turiban megkapod töredékéért.

Ahova én járok, egy udvarban van 4 turi, úy indul, hogy hétfőn a legdrágább, egyikben 800 ft/db, másikban 700, harmadikban 600.

Aztán minden nap csökken 100 ft-tal, és szombaton már csak 300 és 200 és 100 ft/db.

Még szombaton is szoktak lenni jó cuccok, de mivel neked vmi hülyeségre kell, gondolom szilveszterre, tuti találsz valamit párszáz ft-ért.

És ilyen turik mindenhol vannak.

2017. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!