Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnem felhizlalni magam...

Szeretnem felhizlalni magam minimum 100 kilósra de ha ugy van tobbre is nagydarab allat akarok lenni akitol mindenki fel hogy csináljam?

Figyelt kérdés
meg en ugy vettem eszre hogy a dagadtok erosek, jo mondjuk ha kemeny fizikai munkat kell végezniük hamar kifaradnak, de ha mondjuk oda kell csapni valakinek hatalmasat tudnak utni, oket meg senki se birja kiutni hisz ha be is kapnak egy ket utest meg se erzik akkora allatok, ok a példakepeim en is olyan akarok lenni, eddig meg nem sikerult hiznom csak hasra mashova nem, tényleg az mitol van hogy csak a hasam hízik?

2016. jún. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyel sok kukoricat,a disznomat is azzal etetik :)
2016. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok zabálás mellé azért mozogj, sportolj is, vagy végezz fizikai munkát. Attól erősödik, vastagodik a csontváz is, és attól leszel igazán nagy darab.
2016. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen a genetikad.

Amugy meg szerintem ez a kover = eros dolog nagy baromsag. Voltam en is 120 kg, de sportos 80kg-os testtel erosebbnek erzem magam.

2016. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is egy állat vagy már.
2016. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2018. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!