Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyorsan valami otlet? Legtelen...

Gyorsan valami otlet? Legtelenitettem a radiatort es leallt az egesz bojler.

Figyelt kérdés
Nem kapcsoltam ki a bojlert mert ugy tudom nem kell kozbe.a radiator jo is lett utana de a rendszer csak villogott meg lattam hogy nincs semmi nyomas benne.addig 1 bart mutatott mielott legtelenitettem.

2017. dec. 28. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Légteleníteni nem működő keringető szivattyú mellett szabad csak, és akkor, amikor a rendszerben levő levegő mindenhol eljutott a környezetének megfelelő legmagasabb pontra (radiátor legmagasabb pontja, légtelenítő tartály stb.). A víz-utántöltő szelep (csap) alulról felfelé nézve látható csak, valóban egy kis fekete műanyag tekerő szokott lenni, olyan kb. 2 cm átmérővel, ha megnyitod, hallani lehet a befolyó víz surrogó hangját.
2017. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 28. 20:49
 13/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 28. 20:56
 14/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 28. 20:58
 15/19 A kérdező kommentje:
Az egyik piroson van olyan hogy bar 1-5ig.kitekertem egyesig de nem tortent semmi.meg se mozdult a mutato.
2017. dec. 28. 21:21
 16/19 anonim ***** válasza:

NE a kazánhoz vezető különféle csöveken keresd!

Ez a kerek csap mélyen a kazán alatt van,ha aláhajolsz!

Ez a kazán RÉSZE!...nem a hozzávezető csöveken lévő!

2017. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha aláhajolsz,maga a kazán vázán vannak nyílások,az egyiken benézve ujjnyi vastag,réz(színű)csövet láthatsz,ott kéne egy kerek tekerőnek lenni...
2017. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kék lesz a hálózati víz(azzal lehet feltölteni) A tekerős 1-5bár pedig egy nyomásszabályzó lehet,ami ha alacsonyra van tekerve a túlnyomást leengedi így egy idő után visszaesik majd a feltöltött nyomás is.1,5-bárt szeretnél akkor kb annyira tekerd.

De ez csak egy tipp. Én sem vagyok biztos benne.

2017. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,megoldottam.
2017. dec. 29. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!