Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Spórolós tippek? Bármi érdekel.

Spórolós tippek? Bármi érdekel.

Figyelt kérdés

Úgy fest kollégiumba kényszerülök 3,5 órányi vonatozásra otthonról, februártól.

A havi bevételem egy támogatás ami 24 ezer+ amennyit dolgozni tudok ˙(változó van, hogy 40 ezer, van, hogy csak 10). A kolim kb 20 ezer lesz.

A családom nem igazán tud támogatni. Havi kb 1x tervezek hazamenni, akkor főzőcskézek és elviszem, az pár napi ebéd. Tescoba, aldiban itt ott szokott lenni akciós saláta, joghurt,sajt ami 1-2 nap múlva lejár és azok olcsóak. Egy kis fagyasztóra beakarok ruházni. Hűtő van a koliban, de fagyasztó nincs. Lefagyasztgatnám a sajtokat pl. Vagy a kajákat amiket viszek. Egyéb spórolási tippek?



2018. jan. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
kb. fénnyel táplálozás, ennyi pénzből
2018. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Kajával sem tudnak hétvégente felpakolni? Menza? Egy ember etetése havi 40-50 ezer nagyon spórolósan. És akkor még se ruha, se mozi, se egy füzet, vagy ceruza.
2018. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Amennyit csak tudsz, vigyèl otthonról és fagyaszd le.Ez a legjobb és a "legélhetőbb" megoldás szerintem. Esetleg ha van konyha, tészta főzés valami kis szósszal. A zacskós leves is finom, van olyan amiben sok tészta van (vifon) én mondjuk imádom. Kicsit több lével, plusz egy kis sóval. Nagyon laktató tud lenni. Miért kényszerülél koliba? Egyetemre jársz?
2018. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

15-20 ezerből lehet enni normálisan, úgy értem, nem egészségtelenül, de persze olcsó alapanyagokat használva (30 fölé sosem mentem, csak ha nyaraltam és éttermeztem, saját főzéssel az nekem mindenre elég, némi luxusabb cuccra is, speckóbb étrendek is beleférnek, hacsak nem igazán extrém a kalória- vagy fehérjeigény).

Nem tudom, milyen költségeid vannak még.

2018. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha egészséges vagy és megfelelsz a követelményeknek adj vérplazmát. Az alkalmanként kapott 3500 forintból egyből tudsz kb. 2 napra elegendő kaját venni.
2018. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!