Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ennyi megtakarítás havonta...

Ennyi megtakarítás havonta elég jó, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Epitkezes es hitelfelvetel elott allunk a ferjemmel es 4 eves kisfiammal.

A hiteltorleszto eleg magas lenne, durvan 110 ezer ft/ho.

Jelenleg viszonylag jol keresunk, a csaladi bevetelek akkor fognak megcsappanni, ha gyed-en lesz egyszer majd valamikor a kistesoval.

Osztottam-szoroztam, szerintem minden kiadast beleszamoltam es havi 80-100 ezer ft maradna a szamlan. Ez ugye eleg jo osszeg? A nagyszulok ketelkednek bennunk.


2018. jan. 17. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
a hiteltörlesztésen felül?
2018. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kevés. És ha jön egy nagyobb kiadás,
2018. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is kevés. Két gyerek sokba kerül, főleg, ha iskolások lesznek. Az ingyen tanulás csak mese. De nem tudhatod, hogy később milyen jövedelmetek lesz? Jöhet betegség, elveszthetitek a munkátokat, de a hitelt akkor is kell fizetni.
2018. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Carragher_x ***** válasza:
Mihez képest? Ha havi 300 ezer forint a tervezett kiadás, akkor jó, ha 800, akkor elég karcsú.
2018. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire maradna ez a pénz ? Ez maradna kajára ruhára stb? Ovodai költségekre , gyerekbicajra , labdára és egyéb dologra? Mert négy főre akkor kevés kevés.
2018. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt.; Ez az összeg maradna meg megtakarításnak? Mert akkor meg jó
2018. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lesz ekkora a törlesztő részlet? Gyed mellett is meg fogtok tudni így élni?

Nem lehet elhúzni a hitel futamidejét, ezzel csökkentve a törlesztőket? Ez persze nem azt jelenti, hogy 30 évig kell fizetni. Amit mellette megspóroltok, azt félre lehet tenni és be lehet törleszteni a hitelbe. Ha éppen adott hónapban nem jut annyi, mégsem kerültök bajba.

2018. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a 80-100 tisztan megmaradna havonta. A kiadasokba beleszamoltam a hitelt, rezsit, konyhapenzt, ovit, auto fenntartasat, telefont, gyerkocnek megtakaritast es egyebekre 25 ezret. Igy nem hangzik rosszul de tenyleg mi van ha kozbejon egy tappenz vagy munkanelkuliseg.
2018. jan. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!