Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek, mennyi pénze marad...

Kinek, mennyi pénze marad hónap végére a fizetéséből, vagy meddig tart a fizetés a hónapban? Mennyit tudtok félretenni esetleg?

Figyelt kérdés
Elsősorban alkalmazotti jogviszonyban állóknak szól a kérdés. 2013 (most) vagy 2012 évre vonatkozóan.

2013. ápr. 11. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20-25ezer forinttal csökkent a fizetésem egy év alatt, így éppen nullára futok a következő fizetésig most már sajnos. És akkor még örülök is, ha nem csúszok bele a hitelbe. Előtte félreraktam általában 10-20ezret, de akadtak nagyobb kiadásaim, amire elment lassan a megtakarításom.
2013. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
150-et keresünk fejenként,plussz cafeteria.Albérletben élünk,kb 150et költünk el havonta.Többit félretesszük.
2013. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem tudunk félretenni. A fizetésem két év alatt 20.000.- Ft-al csökkent. Örülünk, ha hó végén még tudunk kaját venni. Ha jön egy váratlan kiadás, akkor bajban vagyunk.
2013. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmim nem marad, éppenhogy kijövök belőle, sokszor kell kölcsönkérnem utolsó napokban
2013. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utoljára kb 4 éve tudtunk félre tenni normálisabb összeget (15000 fölöttit) most következő hónapra ketten össz vagy 2000-3000 ft-ot tudunk áttolni,ha egy nagyon váratlan kiadás jön ami sajnos szokott is mindig akkor az kellemetlen :S Nyár végén egy hiteltől megszabadulunk és akkor már azért tudunk gyűjtögetni is.
2013. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én diákként suli mellett 90 ezret keresek. Ebből 40-45 azonnal elmegy albérletre + rezsire. A maradék 45-ből lejön minimum 10 bérletre, tisztítószerekre, ilyesmikre. 35-ből viszonylag kényelmesen élek egyedül, úgy, hogy azért kaját kapok hetente pár napra otthonról, de például hazautazni 5000 Ft alkalmanként. Nem igazán marad belőle semmi.
2013. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háát semmit, vagy alig valamit, de múlt hónapban lejárt a hitelünk, de a megmaradó pénz egy részét felújításra kell majd fordítanunk, a másik fele meg majd szerintem belemegy anya vállalkozói számláiba. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy az egész családunk dohányzik.
2013. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még itthon lakom, 120-at keresek, 60-at teszek félre havonta kb.
2013. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szerencsés helyzetben vagyunk,én 130-at keresek,a párom 340-est +cafeteria. Hitel nincs, így minimum 100-150-et havonta félrerakunk. Soha nem lehet tudni mikor kell.
2013. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!