Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Berlinger haus lábasokat...

Berlinger haus lábasokat szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Valakinek véleménye? A márványbevonat vajon időtálló? Nem kopik idővel? Mivel nem olyan olcsók nem szeretnék belefutni valamibe.
2018. jan. 21. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vettem berlinger haus passion gyönyörű piros fazekakat kifutó termékként. Rajta az edény alján illetve a dobozán is hogy mosogatógépbe mosható és láss csodát mikor kivettem a gépből lejött szépen alul végíg a festés.Na ezért volt a kérdésem, ez nem bevonatos hanem sima rozsdamentes belül és ennyi pénzért nem ezt vártam volna el. VAgy már megint pont kifogtam. Mindenesetre küldöm vissza és messziről elkerülöm ezt a márkát. Mert csilli villi de így használni nem lehet. Ezek után semilyen bevonatost nem vennék. Így marad csak a sima rozsdamentes vagy a régi jól bevált bonyhádi zománcos edények.
2018. jan. 28. 17:39
 3/9 A kérdező kommentje:
A saját kérdésemre válaszolva: és belefutottam már megint.
2018. jan. 28. 17:39
 4/9 anonim válasza:
62%

A Berlinger Haus egy kalap sza r.

Kb. fél éve vettem egy egész készletet, és már málik a bevonat az edények belsejéből. Pedig csak kézzel vannak mosogatva, puha szivaccsal.

A külseje nagyon sérülékeny, több helyen lejött a piros bevonat.

A fedő peremében belül megáll a víz, 2-3 nap, mire kiszárad, mert nem folyik ki.

És az elálló nagy fülei miatt tök esetlenek a fazekak, a fedőnél pedig nem lehet rést hagyni főzés közben, mert rácsúszik teljesen az edényre.

2020. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%
Berlinger Haus ,rozsdamentes acél,kuktát mai napon "beüzemeltem",ahogy megadták,félig töltve vízzel,20 percig kifőzni!Nyitni,mint minde kuktát,a gőz kieresztése után.Teljes meglepetés, amikor a fedőt felnyitottam.Az edény alja csupa folt, az oldala lemattulva! A leírásban a használatba vétel utáni szövegben,NE MELEGÍTSEN BENNE VÍZET HOSSZÚ IDEIG! Mi van? Mire használjuk a kuktát? Nem ajánlom ezt a márkát!
2020. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bizony én sem ajánlom. Pedig hogy teli voltak vagy vannak vele a piacok is.
2020. dec. 7. 18:59
 7/9 anonim válasza:
egy hulladék az egesz Brand! ha életem mulna rajta se vennek ilyen mocskot
2023. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én most pont jöttem véleményt olvasni, mivel nem vagyok elégedett és nem hittem el, hogy létezik ilyen, hogy egy edényben nem forr a víz!

Kaptuk az edényt, ha válaszhatok, tuti nem veszek ilyen elálló fülűt, mert nehezen lehet így tárolni, mosogatni, nem fér az edény a tűzhelyen, ha mást is szeretnék mellette főzni.Ezt elnézem neki.


De ez, hogy egy örökkévalóság mire felfő benne a víz... Nem tudom elhinni, de mégis igaz. Villanytűzhelyem van, más edényekkel nincs gond, csak ezzel a fossal. Az étel is nagyon lassan fő meg benne. Az okát nem igazán értem.

márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vettem annak idején de nagyon megbántam küldtem is vissza rögtön. Beletettem a mosogatógépbe és rögtön leszedte a külső piros festéket a szélén.

Na ennyi a véleményem ezekről.

márc. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!