Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel lakás klímatelepítésnél...

Panel lakás klímatelepítésnél mi a teendő, ha a közös képviselet szerint a homlokzatra nem szereltethetem fel a kültérit?

Figyelt kérdés

A lakás saját tulajdonban van (nem albérlet), de sajnos nincs terasz. Külvárosban. Ha az ablakon kinézek két kezemen meg sem tudnám számolni mennyi kültérit látok felszerelve, de amikor beszéltem a közös képviselettel ragaszkodtak hozzá, hogy a homlokzatra nem telepíttethetem a kültérit. 2008 óta elvileg nem engedélyköteles a klímatelepítés. Mit tehetnek, ha az áldásuk ellenére felszereltetem a klímát?

Ha mobil vagy ablakklímát vennék, sokkal jobban terhelném az elektromos hálózatot, de leginkább az a probléma velük, hogy a nyári 36-38 fokkal nem bírnának el cserébe még rohadt zajosak is.



2018. jan. 23. 11:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Akkor erkély, vagy a ház másik oldala. Nálunk sem lehet utcafronton csak hátul,zöldterület fele.
2022. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!