Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak akik Balaton parti...

Vannak akik Balaton parti nyaralókban élnek egész évben? Funkcionálhat teljes értékű házként egy nyaraló?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 12:24
 1/6 anonim válasza:
80%
Vannak. És funkcionálhat.
2018. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyaraló, az nem mindig egy rozzant kalyiba.

A normális családi házaknál is csupán attól függ, hogy pl. adózási szempontból minősítették nyaralónak.

2018. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elnevezésén kívül valami különbség? Van benne szoba,konyha, fürdőszoba. Mint egy mezei házban. Akkor miért ne?
2018. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benne fűtés, akkor igen. De a legtöbb Balaton parti nyaralóban nincsen.
2018. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a déli parton volt nyaralóm, ott szinte mindenkinek be volt vezetve a gáz, mert akkor (kb. 20 éve.) fillérekbe került.

A konvektorokat én vittem, és a teljes csövezés és engedélyeztetés volt kb. 40ezer Ft.

Télen le is jártunk korizni.

2018. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét kicsit az ingatlan oldalakon, gondolom amiket sok tízmillióért árulnak, csak funkcionálnak lakóházként is. A mi nyaralónkban is lehet élni, pár éve építettük, 120 nm-es szép ház és a legtöbb nyaraló ilyen a környékünkön.
2018. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!