Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » MIt gondoltok egy balatoni...

MIt gondoltok egy balatoni lakásról?

Figyelt kérdés
Nézegetem a hát árakat, és hát nem olcsóak. Viszont egy lakás, keszthely, siófok belvárosában abszolút megizethető. Arra gondotam, hogy beinvesztálni egy ilyen lakásba, mágiscsak a balatonon van, és talán ezt is ki lehet adni 1 hétre, mert nem mindenki szeret kertesházban lenni és sok még meszebb is van a parttól mint egy belvárosi lakás. Viszont Balatonfüred még lakásban is borzasztóan drága. MI terem füreden, hogy ilyen árak vannak?

2016. okt. 1. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azert nem eri meg csak emiatt vasarolni,mert nyar kivetelevel biztosan nem fogja senki kivenni,igy minden honapban neked kell megfizetni a lakas rezsijet (futes,kozoskoltseg stb)

Nyaron is altalaban csak a fo szezon duübörög,elo- utoszezon idojarasfuggo.

Balatonfuredet most nagyon felkapták,akinek van penze,az biztosan odamegy 'villogni'

2016. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a pesti lakásom 2 évig üres volt, felujítás miatt. tudod mennyibe volt? a villany, gáz, standby uzemmód ilyen 1200 ft körül van. a közös költség meg ugyis ketyeg. Egy házra tudod milyen helyi kommunális adókat tudnak kivetni? pfffuuu. és egy belvárosi lakásba inkább elmegy az ember januárban is mint egy hideg házba!
2016. okt. 1. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Akkor meg minek kerdezoskodsz,ha te ugyis ennyire tudod??!
2016. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen céllal biztos h nem vennék a Balatonon lakást. Nyáron max július-augusztusban tudnád kiadni - ráadásul szerintem nem nagyon keresik a szimpla lakásokat ahol sem kert és semmilyen szolgáltatás pl. még reggeli sincs. Szóval max nagyon olcsón tudnád kiadni és csak pár hétre, nem érné meg a befektetett pénz.

Pesten nem értem mért állt évekig üresen az ingatlanod. Egy felújítás pár hónap, és Pesten nagyon jó áron ki lehet adni egy lakást.

2016. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

szerintem meg megéri.

én siófoki vagyok,és sokan csinálják az amit te.

a szezonban ölni tudnának bármilyen kis lyukért-amikor már mindent kiadtak.

ja és évközben is keresnek többen albérletet..

2016. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!