Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban (horgász) tóban levő nádat visszavágni (stégek között levőt)?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy ha befagyott a tó jege, mit tudnátok ajánlani. Mi próbáltuk már ásóval, hogy levágtuk a tövüket a jégen állva, az megfelelő módszernek bizonyult, kisebb erőfeszítéssel. Meg most ha nem lenne befagyva a tó vize, nem tudjuk, hogyan kellene. Metszőollóval pl. nagyon macerás csónakból, szóval örülnék a jó ötleteknek. :)

2018. jan. 25. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

lapátot kell tolni a jégen


van direkt alternáló késes nádvágó csónak

2018. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de van olyan, mint a rövid kasza, amit nádvágónak hívnak felénk, meg olyat is láttam már, ami olyan, mint egy hosszú nyelű sarló...
2018. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Horgász tóhoz horgász szerszám:

[link]

[link]

[link]

Én is közös legjobb barátunktól, a Google-tól tudom.

2018. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a nádat a vízszint alatt vágod el, akkor kipusztul. A csonkon keresztül belefolyik a víz, és akkor annyi. Ha víz felszín felett vágod el, pl jégről, akkor mindig ki fog hajtani. Ezen alapul a "nádaratás"
2018. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!