Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valakik az egyik éjszaka...

Valakik az egyik éjszaka mászkáltak a kertünkben! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Már most leszögezném, hogy hónapok óta valamiért nagyon rettegek attól, hogy betörnek hozzánk. Nem tudom mi ez az érzés, eddig sose éreztem ezt... a legjobban talál attól tartok, hogyha betörnének hozzánk akkor megölnének...

Vidéken élünk, gazdagok egyáltalán nem vagyunk, de értékünk azért van. Telefonok, számítógép, tv, stb. Sajnos a kertünk végén és a szomszéd ház is üres. Sokszor ugat éjjel a nagykutyánk, a kerítés is volt már letaposva nem egyszer. Azonban ma mondta a szomszédunk, hogy egyik éjjel látta hogy két idegen ember a kertünkben sétált, és mentek a szomszéd felé (üres ház).

Hálistennek hozzánk még sosem törtek be, és az a tudat sem nyugtat meg hogy kis házunk van, és nem vagyunk milliomosok, mert manapság 500Ft-ért agyonütik az embert... Mit csináljak? Nagyon megijeszt a gondolat, hogy amíg mi alszunk, idegenek vannak a kertünkben, ki tudja milyen szándékkal...


2018. jan. 31. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Épít kerítés

2. Elenged nagy kutya

2018. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Gumilövedékes vagy riasztó fegyver. Mindkettő engedélymentes de csak otthon használhatod, közterületen nem. Irány az első fegyver szaküzlet ha betöltötted a 18-at.
2018. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerelj fel egy mozgásérzékelős lámpát a kert felé. Ha mozgás van fegyullad. 3-4 ezer
2018. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy ha nagy kutyátok van, amelyik ugat is, akkor hogyan sétálgattak a kertetekben? Hogyhogy nem tépte meg őket a kutya? Hogyhogy be mertek mászni egyáltalán?


Kutyaugatásra föl szoktatok ébredni? Ha fölébredtek, ki szoktatok menni?

2018. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4. A kutyánk bevan csukva, nincs kiengedve. Felébredünk rá ha ugat, de ki nem szoktunk menni.

2018. febr. 1. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
kutyával csak óvatosan ha elengeditek akkor nem lesz hosszú életű, ha pedig az ugatásra kimentek akkor menjetek ki és verjétek szarrá őket mert ha csak kinéztek akkor a kutyátok előbb vagy utóbb ki lesz iktatva. ha pedig nincs erő akkor kamera bár a valamit is érő kamerarendszer milliós tétel
2018. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6. Igen, tudjuk, épp ezért nem engedjük ki. Fajtatiszta kutya, sok pénzt költöttünk már rá (oltások, etetés stb) és nem szeretnénk ha megmérgeznék, mert egyébként nagyon jó kutya. A szomszédunk nagykutyáját is állandóan megmérgezték, és nekik is sokba került az állatorvos :/
2018. febr. 1. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki kell világítani.

Van mozgásérzékelős reflektor a nyílászáróknál, ahol esélyes, hogy bejöhetnek?

2018. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 B Béla válasza:
57%
Medve csapda kirakása.Ezt én egyáltalán nem poénból írom. Ugyanis nekem van és simán kiraknám.
2018. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Ez jó, ez eszembe se jutott. De ez nem ugyanaz az eset, mint a kerítésbe áram vezetése? Nem küldik érte börtönbe a tulajt?
2018. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!