Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz cirkó központi fűtés...

Gáz cirkó központi fűtés kivitelezés?

Figyelt kérdés
Puffertartály,gázkazán,radiátorok,fütéscső,keringetőszivattyú,gáz bekötve.Mi kell még hozzá?
2018. febr. 5. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Fűtés szerelő.tervező,a puffert meg felejtsed el .

Azt vegyes tüzelésnél alkalmazzák .

2018. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a puffertartály alatt az indirekt tároló érted (a HMVhez) akkor az 8s kellhet.
2018. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fűtésnél mi indolja a puffer tartályt ?
2018. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gázfűtésnél semmi
2018. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy "gázfűtésnél semmi" az erős túlzás.

Mint írtam is, ha a használati melegvizet is a kombi cirkó szolgáltatja és az igények is "nagyok" (nagy épület, nagy család, vagy csak nagy melegvíz igény) akkor bizony a kazán kevés lehet. Illetve ha van lehetőség napkollektor beépítésére akkor szintén.

2018. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen fűtésnél mi indolja a puffer tartályt ?"


Azon kívül, hogy ha nem szeretnéd, hogy fél percig fűtsön a kazán, aztán 1 percre lekapcsoljon?

Semmi.

2018. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os, én még nem láttam életemben olyan jól beállított fűtésrendszert, ahol a kazán fél perc alatt felfűtötte a házat. Azt meg pláne nem értem, hogy egy perc alatt miért kapcsolna vissza??? Mert egy perc alatt kihűlt a ház és újra van termosztátjel?
2018. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!