Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan lehetne ingyen szerezni...

Honnan lehetne ingyen szerezni olyan üres dobozokat, amiben az A4-es lapokat csomagban szokták árulni?

Figyelt kérdés

A dobozok költözködéshez kellenének hosszú távra, mert ha már pakolok, akkor úgy szeretnék pakolni, hogy a főiskolás anyagaim egy helyben, rendezetten legyenek...


Pofátlanság lenne, ha a Tesco-ban nekiállnék kipakolni belőle, és az üres dobozt magammal vinném, a többit pedig rendesen visszapakolnám? (Persze T-ban nem dobozként, hanem csomagként árulják... azt hiszem egy dobozban 5 vagy 6 csomag van.. egyszerre csak egyet vagy kettőt vinnék el..Szerintetek?


Vagy esetleg van más ötletetek?


2010. jún. 7. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Maszek boltokban próbálj dobozokat kérni. A Postán pedig árulnak különféle méretű dobozokat is. Nekünk sok könyvünk van. Költözéskor újságpapírba csomagoltam és madzaggal átkötöttem őket.Kevesebb helyet foglaltak el,és költözés után nem volt annyi kidobni való doboz. Természetesen mindenre ráírtam,hogy milyen könyvek vannak benne.
2010. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyobb irodákban, bankban, hivatalokban egy csomó ilyen van. Nálunk legtöbbször kidobjuk a szelektíves hulladék közé. Már ha nincs rá jelentkező.

Ha van ilyen helyen dolgozó ismerősöd, ő biztosan kerít neked, ha megkéred.


Bontatlan dobozból inkább ne pakolj ki, mert a biztonsági őrök nem a megértésükről híresek. Bontottból szerintem lazán kipakolhatsz. Tescoba nem járok, de Metróban egy csomó ember egyszerűen kiszedi a dolgokat a dobozokból (olaj, tészta, tisztítószerek, stb.), és azokba pakolja a vásárolnivalót.

2010. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!