Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik opció legyen?

Melyik opció legyen?

Figyelt kérdés
Van egy rossz erkélyajtóm, alapból van benne szigetelés, az is jó állapotú, viszont húz be a hideg. Adott a szomszéd egy igencsak vastagot, de nehezen lehet az ablakot csukni, tönkre is mehet szerintem, de jelenleg a hideg se jön be olyan mértékben talán. Melyik opció maradjon?

2018. febr. 9. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vékonyabbat.
2018. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ha csak a vastagabb szigetelés miatt szorul az még rendben lenne, kivétel ha nagyon nehéz becsukni.
2018. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát becsukni be lehet, nem is olyan nehéz, de ugye ha behajtom az ablakot, a szigetelés kilöki a keretet, s ahogy csukom, reccsen is egyet. Ebből gondolom, hogy szétmyomja az ablakot, a zárat is gallyra vágja, bár lehet rosszul gondolom.
2018. febr. 9. 17:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Ajtót *
2018. febr. 9. 17:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a legjobb megoldás, hogy visszaadom ezt a vastag szigetelést a szomszédnak, s rossz ruha darabokat tömök oda, mintha többet is érne, mert szerintem máshol is jön a cúg.
2018. febr. 9. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt asztalos szokta csinálni. Mar bele egy nútot, és máris elfér a vastagabb szigetelés is.
2018. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez is nútos, de nem kísérletezek, hívok tavasszal asztalost, addig visszamegy a régi, a semminél az is tőbb, s néhány polár törülköző, de eddig még az a legjobb komolyan mondom, bár nem esztétikus, meg körülményes is. De törülköző miért ér többet, ezt nem tudom.
2018. febr. 9. 21:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Több*
2018. febr. 9. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nincs 500 Ft-od egy vékonyabbra?

Barkácsboltokban méterre adják, még 60-ért is létezik, a 100-as már komolyabb.

2018. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!