Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon mitől nem jön a zuhanyró...

Klauccka kérdése:

Vajon mitől nem jön a zuhanyrózsából a víz?

Figyelt kérdés
sziasztok ! olyan problémám lenne hogy zuhanyozni akartam és nem jön a zuhanyrózsából a víz . mi okozhatja a problémát ? letekertem a tekerőrésznél de ha ugy nyitotta ki a vizet akkor szépen jött de ha visszaraktam akkor se a hideg se a meleg víz nem jön rajta ( vagyis jött de éppen csak csepegett . ) :'( . tanácstalan vagyok , valakinek van ötglete hogy mi lehet a baj ? !

2018. febr. 10. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

van minek el kell csavarni a zuhanyfejet, mert több féle sugárban tudja nyomni a vizet.

tekerj rajta egy fél fordulatot és úgy nyisd ki

2018. febr. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

így kell tekerni


[link]

2018. febr. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vízkő?
2018. febr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Vizkoves, elzarodott?

Vegyel masik zuhanyrozsat neki (nehez egy zuhanyrozsat rendesen kitisztitani, ha meg felig tisztitod ki, akkor csak rovid ideig fog rosszul mukodni)

2018. febr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Vízkő,és én két havonta tisztítom a rózsát háztartási sósavval.

Ennek a vízkövesedésnek van előzménye,amit a bőrödön érzel.mert ilyenkor annyira vékony már a vízsugár,hogy csíp.Na ekkor már tisztítani kellett volna.

Csavard le a csőről és áztasd be öt percre háztartási sósavba és nem kell újat venni.Hatékonyabb a kúra,ha a közepén lévő keresztfejű (csillag)csavarral szét szeded,mert egy rossz fogkefével is maradéktalanul kitakarítható.

2018. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
67%
A vízkőoldás jó csak nem sósavval mert reakcióba lép a krómmal és foltos lesz. Helyette foszforsav, citromsav vagy ecetsav.
2018. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!