Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosogató alatti takarítás...

Gyula1971 kérdése:

Mosogató alatti takarítás után a műanyag csöveket, amik egybe csúsznak mivel rögzítsem?

Figyelt kérdés

A szennyvízcső és a mosogatócsőt mivel rögzítitek. Én sziloplasztot használtam,de ugye kinyomom 105-át a többi meg beleköt azt kuka.

Havonta egy szilót nem dobhatok ki.

A szigetelőszalag is jó,de nem sokáig.

A mosogató műanyag csövet a fali szennyvízcsővel mivel lenne célszerű összerakni,ezek egymásba csúszó műanyag elemek,amiket havonta takarításnál el kell választani.


2018. febr. 13. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
1* szakemberrel meg kellene csináltatni helyesen, aztán 20 évig nem kell hozzányúpni...
2018. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél rendes,hozzávaló csatlakozó idomokat. Azokban van rendes gumigyűrű tömítés,nem lell szilóval kínoskodni.

Miért is kell havonta szétszedni,takarítani?

2018. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"amiket havonta takarításnál el kell választani."


Kb. 25 év alatt még egyszer sem lett szétszedve a miénk.

Lehet, hogy jól lett megcsinálva??

2018. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Veszel egy tokos csövet, és ennek a gumigyűrűs végét beragasztod a falban lévő csőbe gumiámmal vagy egyébbel.

Utána ebből már szükség esetén ki tudod húzni a mosogató csövét.


De jól írják, tényleg valami nagyon nem okés nálad.

Vagy rosszul van összerakva, vagy beleöntötök olyasmit, amit nem lenne szabad.

Én a mosogatómat 1999-ben raktam össze, azóta nem volt szétszedve, pedig naponta van főzés, 2-3 fogás.

2018. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!