Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy gyerek és egy felnőtt...

Egy gyerek és egy felnőtt számára kb. mekkora házméret lenne az ideális? Építkezni szeretnék?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Minimum 2 szoba + nappali, de a 3 szoba+nappali lenne az ideális.

Mindezt 80-100m2-en, ha nem vagytok milliomosok.

2018. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már egy 80m2-es házhoz is milliomosnak kell lenni
2018. febr. 26. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Abból indultam ki, hogy építeni egy ekkora házat, nagyon szerényen 25-30millió, de hol van akkor még a telek és a kerítés? A telek lehet 3milliótól a csillagos égig, a kerítés is milliós nagyságrend, még a legszerényebb is.

Így lassan kikerekedik alaphangon is 40-45 millióra, (abból pedig már nagyon jó kész házakat lehet venni) de ha te ennek ellenére mégis az építkezés mellett döntesz, akkor nagyon jól lehetsz eleresztve anyagilag. :)


Két felnőttnek meg 1 gyereknek (aki nem lesz mindig picike) kell az a 3 szoba, hidd el.

Jöhet egy vendég, vagy lehet egy betegség, eltérő életritmus a szülők életében, ami miatt nem tudnak együtt aludni és máris ott a probléma.

Ha én ilyesmibe belevágnék, biztos így valósítanám meg.

2018. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 külön hálószoba. 28-32m2(ebből 24m2 hasznos alapterület) Egy fürdőszoba közös wcvel. vagy megosztva plusz fallal elválasztva. 20-25m2(16-20m2). Egy nappali,konyha esetleg egyben megint egy 20-25m2(16-20).

Szóval legalább 80m2 nem árt ha van. Ebből legalább 60 nm hasznos alapterület.


De ha építkezel akkor inkább ne spórolj. Utólag elég nehéz lesz már módosítani.Ha meg nem engedheted meg magadnak akkor inkább vegyél olcsón egy használtat.

2018. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!