Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen márkákhoz ragaszkodtok?...

Milyen márkákhoz ragaszkodtok? Pl: fogkrém, tisztítószer, mosópor, tusfürdő, ruházat. És miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapozó Loreal, hajbalzsam Gliss Kur, ajakápoló Bebe :)
2010. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jár mosogatószer Tényleg jó a minősége szerintem
2010. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mosószerben Ariel, mosogatószerben Jar, hajápolásban Gliss kur, sminkben Maybelline, bár attól néha eltérek.
2010. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fogkrém világoskék signal,avonos dolgok,főleg hajra
2010. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
balea korpásodás elleni sampon, mert minden egyébtől, mindkettőnk feje viszket....és lehetőleg elmexet veszek fogkrémnek...azon kívül lidl, legolcsóbb mindenből...mosogatógétabletta somat vagy calgon, kivárom az akciót, az olcsóbbak nem jönnek ki a gépemmel :S
2010. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogkrem?regebben aquafresh volt,de most kaptam anyostol vmi Forever-os ale=oes-at es k.va jo erre atallok,mosogatoszer:Jar+Cif amugy L.O.C univerzalis+furdoszobai ,Tide mosopor,silan oblito+vizkore ami akcioses olcso,tusfurdo:en a Niveat szeretem mindenben arckrem+testapolo+tusfurdo,de akkora nagy a csalad,h novemberben mikor a nevnapom van fele ilyen furdoszobai szettet hoz es juniusig a szulinapomig szinte szinte kihuzza ammi van raktaron mas tusfurdobol,de ha elhasznalom akkor Niveat,viszont van kb 150 ft-os tusfurdo aminek imadom az illatat es szeretem.Ruhazat:nem fuggok markaktol,sot nem is szeretem ,en nem adok tobb 10ezret 1 ruhaert,h hordjam 5 evig,inkabb olcsobbat,de mindig divatosan,meg 1 ruhan ugy is latszik ha eredeti is h 100x ki volt mosva.ugyhogy csak megveszem ami tetszik.Smink:avon.

Bocsi ha hosszu voltam.

reka

2010. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Folyékony mosószerekből Persilt szoktunk, öblítőböl Lenort, én tusfürdőből egy Helena nevezetűt szoktam, kamillás... apu szappanból Fa-t. Kb ennyi, ami állandó.

17L

2010. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vademecum 2in1

Ariel folyékony tisztitószer

Tomi kristály mosópor

Baba szappan(tusfürdőt azóta nem használok,mióta kiütést kaptam tőle)

Replay,Saxoo,Energie


Mert nekem ezek váltak be,azért!:)

2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fogkrém: Paradontax(fogorvosnőm ajánlotta és elmúlasztotta tényleg a fogínyvérzést)

Mosópor: Ariel

Alapozó: Loreal Accord Parfait (igazából nemrég eltértem tőle,kipróbáltam mást is,de nincs ennél jobb alapozó az én bőrömnek)

Testápoló: mostanában rákaptam a japán szaké és rizs cuccokra(ragyog tőle a bőröm,az illata örök szerelmem,nappalra csak ezt használom)

Más termékhez nem vagyok igazán hűséges,szeretek kísérletezgetni:)


25/L

2010. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!