Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A posta nyitva lesz most...

A posta nyitva lesz most pénteken és szombaton?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

2018. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2018. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy látom a google-t mindenki más ismeri...

2018. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A posta? Melyik? Nálunk van olyan posta, ami eleve nem nyit ki szombatonként, na most az nyilván most sem volt.
2018. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eddikém ez most egy magvas gondolat volt.


Ha olvastad volna a linket, ott írják hogy mindkét napon szombati munkarend szerint van nyitva a posta, ami annyit jelent hogy ha nálatok szombatonként nincs nyitva akkor most sem lesz. :)

2018. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg pont ezért írta, hogy honnan az istenből tudtunk volna válaszolni a kérdező válaszára ha nem tudjuk milyen városban milyen postáról beszél....-.-
2018. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy a szombati munkarend egy egyértelmű fogalom annak akinek megvan az alapműveltsége...
2018. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ember. Ettől még ha konkrétan nem tudjuk hogy melyik postáról beszél, választ nem tudunk vadni arra, hogy nyitva van-e, vagy nincs, az a posta ami neki kell.


Neki nincs meg az alapműveltsége hogy bepötyögi ide a kérdést, ahelyett hogy valószínűleg 1 percbe tellett volna utánnéznie és megkapta volna a választ.

2018. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fehérsrác ezér nem kell privátban írni nekem mert nem érted a kérdést. :DD


"Dehogynem! Az általa kérdezett posta is szombati munkarend szerint van nyitva, ami annyit jelent hogy ha kérdezett posta - amit nem tudunk melyik, de nem is érdekes - szombatonként zárva van akkor most is zárva lesz, ha nyitva szokott lenni, akkor most is nyitva van. Ennyi!! Nem tudom mit nem lehet ezen érteni..."


Igen, ezt mindenki megértette. Arról beszéltünk hogy mivel NEM tudjuk hogy ő melyik postáról beszélt, NEM tudunk IGEN/NEM választ adni, a nyitvatartással kapcsolatban, max annyi hogy nézzen utána a nyitvatartásnak és megtudja. Azzal meg sokra nem megy, és nem segítettünk neki semmit. Mert ha lett volna annyira életképes, 30 másodperc alatt kiderítette volna.

Pont :)

2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért privátban írtam mert ez a kérdés már így is túl lett ragozva és nem akartam itt reagálni a semmire.


A kérdést értettem, de ezek szerint a választ te még most sem.


Pont.

2018. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!